'התמרה רוחנית במערכות יחסים' ריפוי ואיזון מערכות היחסים האישיות מאת אליאן ברט. כתבה: רונית קיטאי. צילום: זוהר ברט.הוצאת 'צמרת'

השם אליאן ניתן לה ע'י הוריה ילידי ארגנטינה שלמדו בצרפת. לאחר נדודים ברחבי הארץ מתגוררת אליאן ברט (41) עם משפחתה במצפה חרשים :'המקום היפה והגשום ביותר בארץ' היא צוחקת. את הספר היא כתבה בתיקשור לאחר שערכה פגישות עם מטופלים שונים והוא נכתב על ידה במשך שנה. הספר נוגע במה שמשפיע יותר מכל על חיינו ועל מידת האושר, או הסבל שאנו חווים מדי יום ביומו – מערכות היחסים האישיות והאינטימיות

פורסם ב: 08/03/2020 16:07

אליאן ברט וספרה 'התמרה רוחנית במערכות יחסים'. הוצאת 'צמרת'
אליאן ברט נולדה באשקלון והתגוררה עם הוריה זמן קצר בארגנטינה אך עיקר ילדותה עברה עליה באזור המרכז. אך בגיל שנה כבר עברו לאיזור המרכז. לאחר נדודים ברחבי הארץ והעולם , היא ובעלה ערן ברט פסיכולוג שיקומי עצמאי, עקרו למצפה חרשים בגליל.

היא כתבה בתיקשור מידי שבוע במשך שנה, בנוכחות משתתפים שהגיעו למפגשי תרגול רוחני קבוצתי שהיו פתוחים,והעלתה על הכתב את כל מה שקיבלה בתיקשור. לדבריה 'הספר הוא שיכתוב על מסרים שקבלתי בעת המדיטציה המודרכת שהנחיתי וכולל תובנות וכלים לעזור מאוד בהתמודדות עם מצבים ובעיות שכולם מכירים ממערכות היחסים האישיות. זהו ספרי השני. ב-2005 כתבתי את הספר הראשון ואז הייתי בת 24 ולאחר לידת בני הבכור. גם הספר הראשון עלה לכתב כתוצאה מתיקשור ומכיל תובנות, מושגים ועקרונות בסיס הפותחים את השער לעולם הרוחני.

הספר הנוכחי עושה הצלבה בין חמשת האלמנטים : , עץ, אש, אדמה, מתכת ומים, לבין חמישה סוגים של מערכות יחסים אישיות, וכולל התייחסות לתכונות אישיות ואופי שמהווים העמקה של ידע מהרפואה הסינית שאותה למדתי בסין. לאליאן וערן ברט יש שלושה ילדים: בן 13, בן 10 ובת 7.

בספר 'התמרה רוחנית במערכות יחסים' היא מציגה ודרכים שונות ומעשיות לצורך ריפוי, איזון ולהתפתחות במערכות היחסים, מנקודת המבט הרוחנית של התיקשור, שמתחילות בתוכנו פנימה, בקשר שלנו עם עצמנו.

לדבריה באותה דרך נפרשים בטבעיות נתיבי ההתמרה גם לקשרים הזוגיים, לחוויית ההורות והקשר עם ילדינו (ואף עם נכדינו), למערכות היחסים הבוגרות עם הורינו החיים או אל מול זכרם, ולמעגלים החברתיים והקהילתיים.

אליאן ברט המטפלת ברפואה סינית ובשיאצו עוסקת גם בהדרכה רוחנית בתקשור, מפרטת את נתיבי הריפוי וההתפתחות לאור יישומיה המרתקים של תורת חמשת האלמנטים (מים, עץ, אש, אדמה ומתכת), המתבטאים בטבע העולם והאדם, ובנבכי נפשנו, גם הכמוסים ביותר.

בספר היא מצרפת אתכם למסע לתוך עצמכם ולממדי הרוח, אשר נפתח מתוך חוויית הקריאה, שתחבר אתכם למצב תודעה ייחודי ומרגש עד מאוד, בו הלב נפתח ומשיל את קליפותיו, כשתחושות של חמלה ומחילה, אהבה והבנה מתעוררות עמוק פנימה. היא משוכנעת כי הספר ישנה את חייכם. הספר מכיל 221 עמודים - 68 ש'ח.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'הצל החזק שלי' מאת דנה אברשי. איורים:...
*   'בשם הילד', סדרה חדשה של ספרי ילדים...
*   'הכי אבא ואבא בעולם' מאת ג'ודי דגן...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים