'כמו שאת' מאת אושרית שטרית. הוצאת 'יהלומים'

אושרית שטרית היא אושיית פייסבוק, שכתבה ופרסמה לאורך השנים סיפורים לקהל הקוראות שגומעות בשקיקה את הסיפורים שלה.'כמו שאת' הוא רומן עכשווי, סיפור אהבה על שני אנשים שלא יכולים להיות שונים יותר זה מזה, ולמרות זאת מוצאים מכנה משותף. אבל האם זה מספיק כדי להשאיר אותם יחד?

פורסם ב: 19/02/2020 14:33

כמו שאת מאת אושרית שטרית. הוצאת 'הלומים'
אמט פלין היה ה׳בחור הזה׳. נער הזהב של תיכון ׳סיינט אן׳, חלומן של כל הבנות ומושא קנאתם של כל הבנים – עשיר, חכם, אתלטי וחתיך.

שום דבר לא יכול היה לפגוע בו. שום דבר, מלבד האמת שעבד קשה כל כך להסתיר במשך שנים. אך הכול עומד להשתנות ביום שברוק איסטון מגלה במקרה את האמת.הנערה חסרת הביטחון, הנאבקת בבעיות משקל, מגלה שדווקא אמט, שנראה כה מושלם מבחוץ, הוא שבר כלי מבפנים.

סיפור האהבה הלא צפוי שנרקם בין אמט לברוק מגלגל לפתחם טלטלות רבות שמעמידות למבחן את הנאמנות שלהם ואת רגשותיהם זה כלפי זה. דווקא כאשר נראה שהאהבה שלהם חזקה מהכול, אירוע בלתי צפוי טורף את כל הקלפים ומטיח את המציאות בפניהם.בפרקים השונים היא עוברת מדמות אחת לשנייה על מאפייניה הבולטים. את הספר שכתבה הקדישה אושרית שטרית 'לסבתי האהובה טטיאנה וייצמן שקנתה לי את הספר הראשון שלי ולימדה אותי לאהוב ספרים. אני מקווה שאת מסתכלת עליי מלמעלה וגאה בנכדה הקטנה שלך, ולכל מי שאי פעם הרגיש שלא מגיעה לו אהבה מכל סיבה שהיא, כל אחד ראוי לאהוב ולהיות נאהב'. עריכה לשונית וספרותית: לילך בן דוד. עיצוב כריכה: מיקי קדוש הספר מכיל 459 עמודים -98 ש'ח בחנויות מובחרות. לספר בגירסה הדיגיטלית או מודפסת אפשר גם להזמין באתר ביבוקס, חנות ספרים ברשת:

www.bbooks.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   'תאנים טובות מאד' מאת פרופ' יוסי יונה...
*   הילדה שהלכה אחורה מאת רינת גור. איורים...
*   בית משוגעים מאת רותם פאר. הוצאת 'צמרת'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים