אמיר אלרואי מונה ליו'ר משותף של הוועידה ראשונה למזרח התיכון

ועידת ה-Wellness העולמית (GWS), ההתכנסות הגדולה ביותר של מנהיגים בינלאומיים בכלכלת ה-Wellness העולמית ששוויה 4.5 טריליון דולר, מינתה היום את היזם הישראלי אמיר אלרואי ליו'ר משותף של הוועידה. זוהי השנה ה-14 שהוועידה מתקיימת, והשנה תגיע לראשונה למזרח התיכון – כאשר תל אביב, תארח את מנהיגי התעשייה

פורסם ב: 19/02/2020 09:24

אמיר אלרואי צילום: סטודיו פולה
השנה לראשונה תתמקד הוועידה בשילוב של טכנולוגיה בתחום ה-Wellness, ואלרואי יהיה שותף ביצירת סדר היום לכנס השנתי. אלרואי הוא ממייסדי Welltech1, מיקרו-קרן וחממה בתחום ה-Wellness שבין שאר שירותיה, מחברת טכנולוגיה ישראלית בתחום ה wellness לשותפים גלובליים ומקומיים. Welltech1 הוקמה לאחר שמייסדיה זיהו ואקום בתחום בו ישראל הופכת נקודת מוצא להשקעות ופיתוחים.

בהודעת הוועידה נומקה הבחירה באלרואי בכך ש'אלרואי הוא מומחה בתחום עם ניסיון עסקי וטכנולוגי נרחב, אשר מביא מומחיות רלוונטית באופן ייחודי בחדשנות בתחום ה-Wellness, ובהשקעות בתחום'.

אלרואי מסר : 'אני נרגש להשתתף ביצירת ועידת ה-Wellness העולמית, אשר תתמקד לראשונה בהיסטוריה שלה בחדשנות בכל תחומי התעשייה, ובחרה בישראל לטובת זאת. המטרה שלי היא לחשוף את המשתתפים לרעיונות הטובים והמבריקים ביותר, שמפותחים על ידי חברות בכל ספקטרום ה-Wellness, ולהפגיש אותם עם מנהיגי הענף'.

GWS נימקו את בחירתם בישראל כמארחת לשנת 2020 משום שהיא הופכת להיות נקודת המוצא לטכנולוגיות והשקעות בתחום הבריאות ואיכות החיי, החל מחדשנות בתחום הטיפול הבריאותי הדיגיטלי, דרך הנדסת עתיד המזון הבריא ובר הקיימא, וכלה בטכנולוגיות חדשות לשווקי הכושר הגופני, היופי, התיירות, הרווחה המנטלית והרווחה במקום העבודה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   פרופ' פרץ לביא לשעבר נשיא הטכניון...
*   היהלומן ניסים זוארץ נבחר לתפקיד הנשיא...
*   סאלי גליצנשטיין (40) נבחרה כמנכ'לית...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים