'לא רצויה' מאת אמילי ציבושניק. הוצאת 'צמרת'

נעמה הנדלר בת 12 היא ילדה לא מקובלת. מתחברים אליה ואחר כך מנתקים מגע. כך עם חברה וכך עם ידיד שלה והמציאות כואבת ביותר. כיצד אפשר לרכוש בטחון עצמי ולקבל את עצמנו כפי שאנחנו? ספר עם מוסר השכל

פורסם ב: 18/02/2020 13:29

'לא רצויה' מאת אמילי ציבושניק. הוצאת 'צמרת'
נעמה הנלר מרגישה שהיא 'אוויר' ולא רק בבית הספר. בבית ובכל מקום. בספר 'לא רצויה' היא מתארת את כל מה שעובר עליה, את כל מה שמכאיב לה ואת כל מה שמנחם אותה. זהו סיפור ייחודי שנכתב על ידי ילדה בת אחת-עשרה, ומשקף באופן האותנטי ביותר את נקודת מבטם של ילדים בגיל זה, את מצוקותיהם, דאגותיהם וטרדותיהם, שלעיתים רבות נסתרות מעיני המבוגרים.


נעים מאוד. שמי נעמה הנלר, ואני בעיקר הילדה הכי מוזרה בכיתה. בואו נעשה היכרות קצרה: אני בת 12, קוראת ספרים, שירים וסיפורים המתאימים לגילי בלבד, ילדה לא מקובלת, אבל לפעמים חשה צורך מוזר כזה להיות לבד, וזה דווקא נעים לי. היה לי פעם קשר די טוב עם ידידה שלי, נועה, עד שמשום-מה היא החליטה לנתק קשר, אחרי שהכירה חברות אחרות.

בשנה שעברה הכרתי גם את יותם (שגדול ממני בשנה), אבל רק בסוף השנה הבנתי שהוא ניצל אותי, בשביל לרכל עליי עם אחרים ולקבל ממני מידע, ומאז ניתקתי איתו כל קשר אפשרי. כולם רואים אותי בתור ילדה מוזרה עם גשר בשיניים, שכל הציונים שלה בתעודה הם 100 (הלוואי!!!) וזהו. אבל הם טועים בהחלט. מולם עומדת מישהי חלשה בלימודים' ויש כמובן עוד המשך.


זהו ספר שכל ילד או ילדה שמרגישים לא מקובלים או דחויים, חייבים לקרוא ולהפנים ואז לגלות שיש אור בקצה המנהרה. את הספר ערכה גילי תל-אורן. עיצוב עטיפה: צמרת שי סטודיו 'צמרת'. הוצאה לאור והפצה: ראובני ספרי צמרת בע'מ. הספר מכיל 47 עמודים -59 ש'ח. הוצאת ספרי 'צמרת'.

www.netbook.co.il
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   מציירים במוזיאון מאת דודי שמאי. הוצאת...
*   'פריחה מאוחרת - שבילים מדברים לנו'...
*   'טלטלה' ספר חושפני -אישי עד כאב מאת...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים