אתמול השיקה שושי זוהר האישה והמותג שמחובר כל כך לתחפושות בישראל ,את הקולקצייה העכשווית לפורים. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה

למרות שחג פורים הוא רק בעוד חודש, הגיעו הסלבריטאים עם ילדיהם כדי להצטייד מראש בתחפושות לחג הכי שמח בשנה. 'הלא רק פעם בשנה אבוא להתארח'. אז הם התארחו אצלה וגם יצאו עם תחפושות ועם הרבה שמחה לילדים.מי בחרה בעקבות אמה להתחפש למה שאיפיין אותה כל כך?

פורסם ב: 12/02/2020 21:30

צילום: רפי דלויה
התייצבו ובחרו תחפושות הדר לוי שהתחפשה ל...נועה קירל. לא עם מדי צה'ל כמובן. אלכס, בתה של מיכל ינאי הולכת בעקבות אמה ובחרה להיות מלכת הלבבות ומיכל הגיעה לשם עם שלושת ילדיה. מה עושות האיילות? ג'ני צראווני החליטה שבנותיה יתחפשו לאיילות.

קובי מימון ואשתו הגיעו עם שני הבנים ונבחרו שם תחפושות מפחידות וגם מצחיקות. קובי מימון פגש שם את אשתו הטלוויזיות ליטל שוורץ . האחרונה באה עם בנותיה ואילו אלעד זוהר הגיע עם רעייתו והבנים שלקח להם זמן להחליט מה הם רוצים עד שבחרו וארזו להם את מה שחשקה נפשם.

קובי פרץ , אשתו ענבל ושלושת הבנים החליטו להיות השנה מתאגרפים. מסתבר שהחיים לא תמיד פיקניק אז צריך להכין את האגרופים. סיון קליין הגיעה עם בנה ומרוב השפע הילד לא ידע מה לבחור וכל רגע שינה את דעתו. בסוף הוא יצא משם עם צב הנינג'ה. אז אפשר להגיד שהזמן זחל אצלו כמו צב עד שהחליט במה לבחור. אבל הוא לא הסתפק בצב ולקח גם את תחפושת הסופרמן ויצא משם עם חיוך ענק.

, קובי עוז הגיע עם אשתו והילדים והם נשארו עד סגירת האירוע. ליהיא גרינר באה עם ילדיה בחברת הבסטי שלה נעמה קסרי עם בתה האמצעית ואת האיחור של שעתיים בהגעה הן תרצו בשל הפקקים שבדרך. מיקי מוכתר הגיעה עם הילדים והאחיינים ומצאה לעצמה זמן לעשות סלפי עם התחפושות של עצמה.

ג'קי אזולאי שמצטלמת בימים אלה לתוכנית 'אמא מחליפה' הגיעה עם הבעל 'המוחלף' רן הרוש חיטמן (הבעל של אוהד חיטמן) והתאומים ברי ואווה והתקשתה להשתלט עליהם. מירי מיכאלי נחתה מלונדון והגיעה עם התינוק והבת, מירב מילר עם הבנים, צוקית אשכולי מ'חתונה ממבט ראשון' באה עם האחיין שלה , ולירן שטראובר הגיע עם בנו והבן של ענבל מבעלה השני.
צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

פנימיים) צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

צילום: רפי דלויה

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   מיזם משותף לרשת הצעצועים עידן 2000 ועמותת...
*   מאור ונאור יהיו מהערב בעל ואישה. הכוונה...
*   מורן אטיאס הפרזנטורית של קניון 'הדר'...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים