הבורסה ליהלומים חגגה את האסיפה הכללית ה-70 במספר עם אורח הכבוד ח'כ ניר ברקת. כתבה: בר אייכנבוים תייר

באירוע השתתפו בכירי וחברי הבורסה, ובראשם נשיא הבורסה ליהלומים יורם דבש, מנכ'ל הבורסה ערן זיני, יו'ר מכון היהלומים בועז מולדבסקי ומ'מ נשיא הבורסה חזי בלום

פורסם ב: 16/01/2020 15:39

מימין יורם דבש וניר ברקת. צילום : רן מימון
יורם דבש סקר את הפעילות הענפה של הנהלת הבורסה במהלך השנה האחרונה ועל הנושאים המרכזיים והמאמצים שעושה הנהלת הבורסה כדי למנף את מעמדה של תעשיית היהלומים הישראלית בארץ ובעולם. לדבריו 'בורסת היהלומים הישראלית, היא אחת מארבעת מרכזי הסחר המובילים בעולם ליהלומים ומונה מעל ל-3000 חברי בורסה.

ותיקי הבורסה ולא רק הם, יכולים לספר איך לא פעם נלחמנו כדי לשרוד בתחרות העולמית ואיך תמיד, בסופו של דבר, ידענו לזקוף את ההצלחה שלנו לא רק לעצמנו וליכולות שלנו, אלא בעיקר לאמונה שלנו בעצמנו, אמונה במקצועותינו וביכולותינו'.

חבר הכנסת ניר ברקת התייחס בדבריו לבחירות הקרובות: 'מדינת ישראל נמצאת בצמיחה כלכלית מתמדת, יחד עם זאת עדיין יש צורך לעשות שינויים ולהקל על המשק הישראלי ועל ענפיו שונים, בהם ענף היהלומים הישראלי – המהווה חלק בלתי נפרד מכלכלת ישראל. בימים הקרובים אציג תכנית כלכלית שתכלול מספר רפורמות בהן לתפיסתי צריכה המדינה להתמקד בשנים הקרובות, כדי להתמודד עם אתגרי כלכלה-חברה'.


בכנס צוין ההישג הקרוב שייזקף לזכותה של הבורסה ליהלומים כי השנה תערוך כבכל שנה את האירוע השנתי – 'שבוע היהלומים הבינלאומי 2020' עם מעל ל-200 מציגים ישראליים(!) אשר יציגו יהלומים מלוטשים ומאות קניינים ומשלחות בינלאומיות מעשרות מדינות.

יורם דבש חתם את האירוע בהודעה : 'אנחנו כאן כדי להישאר וכדי להצליח. לא משנה מה יהיה האתגר שיציבו בפנינו - אנחנו ממשיכים לחתור במלוא המרץ כדי למצוא את הפתרונות וליצור כאן מציאות הרבה יותר טובה'.
מימין לשמאל : חזי בלום, יורם דבש, ניר ברקת ובועז מולדבסקי. צילום: רן מימון

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   במועצה לישראל יפה חשפו בכירי לוריאל...
*   שר החינוך יואב גלנט, ערך היום ביקור...
*   שגריר הולנד בישראל הנס דוקטר ערך ביקור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים