מירה כאחלי, הפרזנטורית הערבייה שנבחרה לאחרונה לרשת נעלי SCOOP, הצטלמה לקמפיין הראשון שלה עבור המותג. כתבה: רונית קיטאי

רוני אינסאנז, מבעלי רשת SCOOP הגיע לסט הצילומים ועידכן: 'הקמפיין הראשון בכיכובה של מירה כאחלי מיועד למגזר הערבי יעלה בדיגיטל, שלטי חוצות וב- 25 סניפים שפתחנו לאחרונה במגזר הערבי'

פורסם ב: 05/01/2020 10:07

מימין רוני אינסאז ומירה כאחלי .צילום: בר שניר
מירה כאחלי, הפרזנטורית הערבייה שנבחרה לאחרונה לרשת נעלי SCOOP, הצטלמה בשבוע החולף לקמפיין הראשון שלה עבור המותג, שיעלה השבוע הקרוב, בתקציב של 120 אלף ש'ח.

הקמפיין חושף את המגוון הרחב שמציע המותג לנשים ולצעירות, תוך התמקדות בפריטים שנבחרו ע'י מירה כאחלי עצמה להציג בקמפיין, החל ממגפונים, מגפים, נעלי ערב, סניקרס, נעלי בית ועוד.

מירה כאחלי מסרה: 'זהו כבוד גדול עבורי להצטלם לקמפיין של מותג המוביל בתחומו בישראל ולהיות הפנים שלה בחברה הערבית. יש לי חיבה גדולה מאוד לנעליים (מחזיקה ארון עם כ 100 זוגות!!)'.

רוני אינסאז מבעלי SCOOP, על הבחירה במירה כאחלי: 'הפרזנטורית של המותג היא הדוגמנית דניאל גרינברג וכאשר החלטנו לבחור גם דוגמנית למגזר הערבי הרי שברגע כשראיתי את מירה בפעם הראשונה הבנתי כי מדובר בבחורה אסרטיבית עם זיקה לעולם האופנה. בין היתר זה מה שגרם לנו לבחור בה. אנו רואים במגזר הערבי כמנוע צמיחה של הרשת. פתחנו לאחרונה 20 סניפים ייעודיים למגזר הערבי ומגמה זו תמשיך גם בשנת 2020'.

מירה כאחלי , 24,ערביה נוצרייה, תושבת העיר מעלות תרשיחא היא בת יחידה להוריה, ובוגרת מכללת כינרת לתקשורת. בחיי היום יום היא מנהלת בוטיק בגדים בעיר ושמו 'בוטיק מירה'.

רשת SCOOP נמצאת בבעלות אנשי העסקים פרדי ורוני אינסאנז. הרשת מונה כ 85 סניפים ברחבי הארץ. הפרזנטורית של המותג היא הדוגמנית דניאל גרינברג, בת זוגתו של הזמר אייל גולן וכוכבת הגולסטאריות.
מירה כאחלי פרזנטורית הערבייה לרשת סקופ. צילום FRANKIE STUDIO

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור צרכנות :
*   SACARA השיקה סדרה 'ירוקה', מקצועית ומשקמת...
*   'סנו סושי' השיקה שקיות אשפה אטומות...
*   'סנו סושי' יצאו עם מפות ניילון שקופות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים