ספר ילדים חדש הוא 'מנסים ועושים וגם מצליחים' מאת גיא מסד. איורים: עוז יחבס. הוצאת 'צמרת'. כתבה: רונית קיטאי

בספר של סא'ל (מיל) גיא מסד 'מנסים ועושים ובסוף מצליחים' לומדים הילדים שהדרך הטובה ביותר להצליח היא להמשיך ולעשות גם כשלא 'הולך' להם. הסיבה. גם כשלא מצליחים, לומדים משהו חדש ואפילו טוב יותר.כל שינוי ולו הקטן ביותר, מוביל בסופו של דבר להצלחה. ועם סבלנות, התמדה ומעט עזרה של ההורים והמורים, הם מבינים כי כאשר מנסים ועושים, בסוף מצליחים. ספר נפלא גם ל...הורים

פורסם ב: 24/12/2019 20:36

קרן וגיא מסד עם בתם זיו מסד והספר 'מנסים ועושים ובסוף מצליחים' בהוצאת 'צמרת'.. צילום: אלבום משפחתי
זיו רוצה לבנות מגדל מקוביות, נדב אוהב לשחק בכדורגל, עומר משחק כל היום במחשב וקרן רוצה להרגיש גדולה ולרכוב על האופניים לבדה, אבל זה לא כל כך מצליח להם. וזה מעציב, מכעיס ומתסכל.

מחבר 'מנסים ועושים ובסוף מצליחים' הוא גיא מסד בן 51 והוא יכול להכנס לשיא השיאים של גינס בכתיבת שיא מהירות של ספר. בעוד אחרים כותבים, מוחקים, שומרים במגירה, שוב משנים וחוזר חלילה, הוא כתב את הספר המקסים הזה וסיים אותו במשך.... חצי שעה! כן. קראתם נכון. גיא נולד בבי'ח בבאר שבע, בעת ששני הוריו שירתו כקצינים בבה'ד 1 וגרו במצפה רמון. כיום הוא מתגורר עם משפחתו בהוד השרון.

סא'ל (מיל) גיא מסד אשר שירת במשך 23 שנים בצה'ל בתפקידי פיקוד ומטה נשוי לקרן מסד, סמנכ'לית משאבי אנוש בסטרטאפ שנקרא JFrog לה הוא הקדיש את ספרו וכן לשלושת ילדיהם זיו בת 12 , נדב בן 18 ועומר בן 22 .

הוא למד במשך שנתיים את שיטת NLP במכללת 'רטר' בשנת 2011 ונחשף להשפעות של הטיפול בה על חוויות הילדות על אנשים. גיא מסד לא הסתפק בכך והוא משתלם ללא הרף וגם המשיך ללמוד בסדנאות שונות כולל סדנא ללווי חולי סרטן, מעשה שהוא רואה בכך ייעוד ושליחות.


הספר הקסום שכתב עוזר להורים וגם לילדיהם והרעיון היה באמצעות רצון ליצור גישה מהירה לילדים,להעניק להם סבלנות ועוד, בא לידי ביטוי ב'מנסים ועושים ובסוף מצליחים' הכוונה שהורים צריכים לאפשר לילדיהם גם ליפול ולא לגונן עליהם יותר מדי.

מסד הוא כיום מעין מוסד של איש אחד בתחום NLP MASTER PRACTITIONER, והוא מטפל בגישת הקרדיולוג בעל השם העולמי יוצא הדופן העוסק ברפואה אחרת וכוונתי לד'ר נאדר בוטו . גיא מסד מקיים תהליכים אישיים והרצאות לגיוס כוח הריפוי הפנימי.הספר מנוקד ומכיל 24 עמודים. הפקה: משה ראובני. הוצאת 'צמרת'
'מנסים ועושים ובסוף מצליחים' מאת גיא מסד. איורים: עוז יחבס. הוצאת 'צמרת'

סא'ל (מיל) גיא מסד מחבר הספר מנסים ועושים ובסוף מצליחים. איורים : עוז יחבס.הוצאת 'צמרת'

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   לכבוש את ההימלאיה – לטייל עם מוגבלות...
*   חבורת האחווה - חרב הבדולח. ספרו של...
*   תורת המכירות. 18 צעדים מעשיים שיכפילו...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים