מעצבת האופנה רעומה זק'ש חגגה את יום הולדתה ב...קוריאה ועם שובה ערכה יום סטיילינג ללקוחותיה. כתבה וצילמה : רונית קיטאי

הפעם הגיעה מעצבת האופנה המופלאה רעומה זק'ש היא REUMA לסניף הדגל החיפאי שלה ב'מרכז חורב'. היא מדהימה כל פעם מחדש עם אופנה שאי אפשר לראות במקום אחר. הגיעו אתה עופר זק'ש בעלה שהוא מנכ'ל זק'ש מוצרי חשמל, בתה שירז זק'ש קליר מנכ'לית 'רעומה' ואחותה סיגל גבע מנהלת רשת 'רעומה'. איך היא הפתיעה עורך דין יליד פריז? מה סיפרו לה לקוחותיה? מהם החידושים ה'חמים' אצל רעומה?

פורסם ב: 17/12/2019 14:54

רעומה ועופר ז'קש. צילום : רונית קיטאי
מנהלת סניף רעומה במרכז חורב נעמי קלרמן וטניה טולסטונוב העובדת בסניף קיבלו את קהל הלקוחות שהגיעו לפגוש אישית את רעומה זק'ש ולקבל את עצותיה בנוגע לסטיילינג. הן וכולן שמעו משהו שאותנו זה לא הפתיע כלל כי כל פעם, וזה קורה פעמיים בשנה, ביום הלקוחות שעורכת רעומה זק'ש לקונות הקבועות שלה. תמיד רעומה שומעת מהן ש-25 שנים הן לא זורקות שום בגד שקנו ממנה כי זה כמו לקנות מרצדס.הקולקציה של REUMA כמו תמיד עם יצירות שלה על גבי הבדים כי היא בעצמה מצירת את ההדפסים והפעם יש גם הדפסים דו-צדדיים על ג'קטים מעילים.

יש שפע של פרחים ובעיין טובה אפשר לראות גם בתוך הבית הרבה פרפרים בין היתר. בבטנה של הבגד היא כתבה מילים שמכילים קמעות וברכות לבריאות ומזל ועוד סמלים שרק היא ומי שקנתה את הבגד יוכלו לראות.כך יוצאים מחנות האופנה עם בגד שהוא קמע. אופן מסתובב וגם האופנה תמיד חוזרת, מסבירה רעומה, ומכאן גם השם אופנה... מדהים!

לחנות נכנס עו'ד Paul Cale בעל משרד בפריז ועד לא מכבר מרצה ב'סורבון'. כאשר נכח כי רעומה גם דוברת צרפתית הוא החל לדבר בשפת אמו שהיא לבית רוטנברג ומשפחתה של מירה רוטנברג -סלה ז'ל מתגוררת ברובה בחיפה. זו הסיבה שהוא מגיח לעיתים קרובות לכאן. היא הראתה לו בנייד שלה צילומים מפריז ממקומות שהוא כלל לא מכיר. שניהם פרצו בצחוק ואז קבעו בפעם הבאה פגישה בפריז והיא תראה לו את המקומות שהוא מעולם לא נתקל בהם. תופעה שיכולה להישמע רק בישראל.

היא הציגה ללקוחותיה קולקציית ג'ינסים משופשפים וגם ג'ינסים עם גומי שמתאים את עצמו לגיזרה של כל אישה ומחמיאים לה ביותר והג'ינס מעניק מראה מחטב והדגם צעיר ויפהפה.

רעומה הג'ינג'ית (מלידה.ר.ק.) היפהפיה שכל נומרולוגית תגיד לה שנועדה להיות תמיד עצמאית ולהצליח, החלה את הקריירה שלה כעצמאית בגיל 14 כאשר החלה לצייר על גבי צלחות. באותם ימים נסעה מגבעת-עדה שם נולדה – לתל אביב. היא קנתה בעיר הגדולה את הצלחות הכי יפות והכי יקרות ועליהן ציירה.אגב על כל בגד שלה היא שמה פתק הצמוד ללוגו שלה עם החמסה המפורסמת שלה בצבע טורקיז ובו מילים מעצימות כי זו דרכה של מעצבת האופנה המפרגנת ביותר שאני מכירה.

אני מלווה אותה מאז היתה לה חנות ראשונה בקיבוץ גן שמואל וכמעט קניתי את כל החנות לו רק היה לי תקציב לכך. כל בגד שהיא יוצרת גורם לך להתאהב בו ובמי שיצרה את היופי הזה.

אתה בעבודה צמודה אליה אחת מבין שלושת בנותיה. זוהי שירז זק'ש קליר, מנכ'לית 'רעומה' , נשואה ואם לשלושה : יובל בת עשר וחצי, אריאל בן 8 וגל בת שנתיים וחצי. שמות הנכדים של רעומה מופיעים בשמות הדגמים השונים.אחותה של רעומה היא מנהלת הרשת סיגל גבע שמנסה להוכיח לי שהן דומות מאוד במראה החיצוני. לא כל כך מצאתי אך שתיהן מקסימות ויפות .

מאחר והנושא האקולוגי קרוב מאוד ללבה של רעומה היא לא מאפשרת שיארזו ללקוחות את הקניות בשקיות ניילון אלא באריזת נייר או שקית בד שהיא רב פעמית כמובן ואותה ניתן לקנת במקום. אחת מלקוחותיה היא נעמה פאר שמודעת לאהבתה של רעומה לפרפרים. היא סיפרה לה כי בעלה, ישראל פאר, עובד כמנהל מערכות ניטור פרפרים לא'י. הגיעה גם לקוחה נוספת הרצליה בן משה מרח' הפלמ'ח ברוממה שכל שנה מספרת לרעומה שהיא שומרת כל בגד וכל ג'קט שקנתה אצלה. לי כאמור זה לא חידש כי אני שומעת את זה שוב ושוב ואני עצמי לא זרקתי מעולם שום בגד שקניתי אצל רעומה. הגיעו לקוחות רבות ולא היתה אחת שלא יצאה משם עם שקיות ביד.

רעומה בתו של עמי סלובטיצקי ז'ל ממייסדי גבעת עדה, הראתה לנו את בגדי הערב המהממים שהיא מעצבת לאירועי חתונה ועוד. בנוסף לכך הרבה מהעיצובים הנוכחיים מציגים את צבעי התבלין החזקים וביניהם כורכום ופפריקה וכאמור הבגדים שלה הם נצחיים.

www.reuma.co.il

בפייסבוק : 'רעומה רשת אופנה לנשים'

באינסטגרם : reumadesign
רעומה זק'ש. צילום: רונית קיטאי

יפות שבא לבכות. רעומה זק'ש ובתה שירז זק'ש קליר. צילום: רונית קיטאי

האחיות לבית סלובטיצקי. מימין לשמאל סיגל גבע ורעומה זק'ש. צילום :רונית קיטאי

מימין לשמאל עו'ד פול סלה Paul Cale בעל משרד עורכי דין בפריז ולשעבר מרצה בסורבון עם רעומה זק'ש והרצליה בן משה. צילום רונית קיטאי

רעומה זק'ש ולקוחה נלהבת העיתונאית רונית קיטאי עורכת אתר הסלבריטאים הארצי רינונים. צילום: נעמי קלרמן

רעומה זק'ש. צילום: רונית קיטאי

חולצה חסידה. חצאית עלמה. צילום : עמיר צוק

רעומה זק'ש במפגש סטיילינג עם לקוחותיה בסניף מרכז חורב בחיפה. צילום: רונית קיטאי

ז'קט אהוב. חצאית אהובה. צילום: עמיר צוק

חולצת פרחים בעיצוב רעומה. צילום : עמיר צוק

שירז זק'ש קליר מדגמנת ג'קט משולב בעיצוב רעומה.צילום : עמיר צוק

חולצת דמקה בעיצוב רעומה. צילום :עמיר צוק

שירז זק'ש קליר מדגמנת חולצת זברה בעיצוב רעומה.צילום :עמיר צוק

חולצת מנדרינה מדגמנת שירז זק'ש קליר. צילום : עמיר צוק

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור אופנה :
*   Galaxy Fashion Tech Show - מסע בין טכנולוגיה לאופנה...
*   טליה עובדיה בשמלת כלה בעיצובו של אלון...
*   רשת MASHBIR השיקה את קולקציית קיץ 2024 של...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים