במפגש בוקר ב'נעמת' חיפה אירחו את עו'ד ליאור דהאן, רס'ן במילואים המשמש בתפקיד קצין אג'ם בפיקוד צפון. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

הנושא היה 'ייפוי כח מתמשך, הדרך להבטיח את זכויותיך ולהגן עליך בהמשך החיים'.עו'ד ליאור דהאן הגיש בצורה מרתקת והציג סיפורים מהחיים תוך שיתוף הקהל ותשובות לשאלות שהופנו אליו.עו'ד ליאור דהאן ששניים מאחיו גם הם עורכי דין התבדח על תופעה שיכולה להתרחש רק בישראל

פורסם ב: 13/11/2019 17:10

עו'ד ליאור דהאן מרצה אורח במועדון הבוקר של 'נעמת' חיפה. צילום :רונית קיטאי
'אני הולך ברחוב לבוש בחליפה ועניבה כי הגעתי ישר מהמשרד וישר רואים עלי שאני עורך דין. לאנשים זרים לא מפריע שאני צועד ברחוב עם ילדיי ,ואיש זר עוצר אותי ויש לו משפט 'קלאסי' : 'יש לי רק שאלה קטנה' ואז פוצח בדיאלוג ארוך. לאחד כזה אני אומר שיואיל בטובו להתקשר למשרד שלי'. צודק!


אז כדי שהקהל לא יחשוב שהוא עוסק רק בבאסה בנושאי צוואות וייפוי כח מתמשכים הוא מתבדח ואומר שסבבה לו כי הוא גם עושה עיסקאות כאשר באים אליו קוני ומוכרי דירות ועוד. 'בכלל יש לי סיפורים שמפיגים פיהוקים' הוא מתבדח עם הקהל ולא שכח להרחיב בתחום עד שכולם הבינו ויצאו מרוצים. את פניו קיבלו אסתי כסיף מנהלת 'בית חנה' של 'נעמת' חיפה, מזכירת הסניף כוכבה לוי והמתנדבת ריקי קוסטינר. היה מאלף בהחלט.

****

עו'ד ליאור דהאן בן 42 נשוי ואב לשלושה שותף במשרד עם שני אחיו עו'ד אהוד דהאן ועו'ד אלון דהאן. ליאור הוא בוגר החוג למשפטים באוניברסיטת חיפה ובוגר תוכנית לימודי משפט בין לאומית, אשר נערכה במסגרת חילופי סטודנטים באוניברסיטת אוטריכט שבהולנד, וכללה התמחות בנושא זכויות אדם ובארגון האו'ם.

הוא גם בעל תואר שני במנהל עסקים מסלול Executive (M.B.A) מהטכניון עם התמחות ביזמות היי –טק ולאחרונה הוסמך להיות בודק שכר מוסמך, הסמכה המעניקה לו את האפשרות ליתן הגנה פורמלית למנכ'לים ודירקטורים בפני הליכים פליליים בגין הפרת דיני עבודה. אם זה לא מספיק פעילות הוא גם מכהן כדירקטור וחבר נשיאות בהנהלת לשכת המסחר בחיפה.


עורך דין ליאור דהאן התמחה ועבד במשרדי עורכי דין המובילים בארץ. במסגרת עבודתו התמחה בעיקר בדיני עבודה, משפט מסחרי, ליטיגציה מסחרית, הסכמים מסחריים לרבות בתחום הנדל"ן וטיפול שוטף בצרכים המשפטיים של חברות וגופים מסחריים. עקב עבודתו זכה עו"ד ליאור דהאן לקבל תשבחות והוקרה בה על פועלו הן ממעסיקיו והן מלקוחותיו.
הוא מרצה מבוקש בפני קהל מגוון, הכולל גופים עסקיים, פרטיים ומוסדיים בתחומי דיני עבודה ומשפט מסחרי וכו'.

בנוסף לכך הוא פעיל בתחום הציבורי, כאשר במסגרת זו היה פעיל בגופים שונים ובין היתר בארגון ISRAEL at HEART אשר במסגרתו ייצג בארה"' במשלחת הסברה ישראלית את נושא הסכסוך הישראלי פלשתינאי, לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון ועוד. הוא מעניק ייעוץ במסגרת פרוייקט 'שכר מצווה'.
עו'ד ליאור דהאן ומנהלת 'בית חנה' של 'נעמת' חיפה אסתי כסיף. צילום: רונית קיטאי

שלושת האחים עורכי הדין דהאן. צילום: אלבום פרטי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רוח צפונית :
*   מנכ'ל עיריית חיפה אוהד שגב: 'תושבי...
*   ראש העיר חיפה ד'ר עינת קליש רותם, הגיעה...
*   מסמך מדיניות חדש לתמ'א 38 אושר אתמול...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים