בכירי בורסת יהלומים הישראלית ציינו את חגיגות הדיוואלי- ראש השנה ההודי. כתבה: בר אייכנבוים תייר. צילום: צפריר רוזנפלד

אורח הכבוד באירוע היה שגריר הודו בישראל סנג'יב סינגלה ובחגיגה השתתפו חלק מחברי הנהלת הבורסה ליהלומים: יורם דבש נשיא הבורסה ליהלומים, ערן זיני מנכ"ל הבורסה ליהלומים, בועז מולדבסקי יו'ר מכון היהלומים, חזי בלום מ'מ נשיא הבורסה, קובי קורן נשיא התאחדות תעשייני היהלומים ואופיר גור המפקח על היהלומים

פורסם ב: 27/10/2019 10:46

אירוע מיוחד התקיים ביום חמישי (ה–24.10) בבורסת היהלומים ברמת גן, כאשר בכירי הבורסה חגגו לעמיתיהם מהודו, את הדיוואלי – ראש השנה ההודי, שמתקיים השנה בסמיכות לחגיגות ראש השנה היהודי.נכחו היהלומנים ההודיים אשר חיים בישראל ופועלים בבורסה עשרות שנים.

את הטקס פתח אורי ספירו יו'ר הוועדה לקשרים בין לאומיים בבורסה שאמר:'בבורסה ליהלומים בישראל פועלות חברות יהלומים רבות מהודו, המנהלות עסקים מפוארים בארץ, כולל פעילות ענפה של הבנק ההודי. קהילת היהלומנים ההודית ממלאת תפקיד חשוב בקשרים ההדוקים בין ישראל והודו המהווים חלק מרכזי מהמסחר בין ישראל לבין המעצמה הידידותית במזרח."

סנג'יב סינגלה, שגריר הודו בישראל, נשא דברים ואמר: "יש לי את הכבוד ואת ההזדמנות הנפלאה לחיות בישראל ולחגוג את ראש השנה ההודי פה. אנחנו, עם העמיתים הישראלים עושים יחד עבודה נפלאה ומשפיעים משמעותית על ענף היהלומים העולמי". בסיום נאומו פנה ליורם דבש ואמר לו בשפה העברית "שנה טובה לך, לכל חברי הבורסה ולכל עם ישראל".

את האירוע חתם אופיר גור המפקח על היהלומים שאמר: 'הקשר ביננו ליהלומנים מהודו חשוב לא רק בהיבט החברי אלא גם להמשך עשיה מבורכת ביהלומים. הטקס הדיוואלי מואר כמו החנוכה שלנו שקרב ובא'.
מימין לשמאל : חזי בלום, בועז מולדבסקי, סנג'יב סינגלה ויורם דבש.צילום: צפריר רוזנפלד

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   במועצה לישראל יפה חשפו בכירי לוריאל...
*   שר החינוך יואב גלנט, ערך היום ביקור...
*   שגריר הולנד בישראל הנס דוקטר ערך ביקור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים