MOVILAND נפתח אתמול בערב בקניון עזריאלי חיפה. כתבה: רונית קיטאי. צילום: משה מעוז, רונית קיטאי

מתחם movieland המציע חוויית צפיית חדשנית הגיע לחיפה ואתמול התקיימה הפרימיירה העולמית של הסרט ג'ארהד 4 חוק השבות בהפקת 'יוניברסל'..מיהם כוכבי הסרט שהגיעו לפתיחה? מי מאחורי המיזם ומי מבין האורחים נראה בפתיחה?

פורסם ב: 18/10/2019 15:06

השקה MOVIELAND חיפה .מימין לשמאל פיליפ רות מחברת ההפקות U.F.O, עוזי ברזילי מפיק הסרט ואפי לישפיץ מנכ'ל 'מובילנד'. צילום: משה מעוז
לפרימיירה במתחם movieland הגיעו כוכבי הסרט: עמוס תמם, צחי הלוי בחברת רעייתו לוסי אהריש,עופר שכטר,לירון לבו, עדי אלמו ףריימונד אמסלם, שנטי-השנטי,רון שחר יעל איתן. כולם התרשמו מהקולנוע החדש ומחווית הצפייה הייחודית שהוא מציע לצופים.

נראו אפי ליפשיץ מנכ'ל MOVIELAND ,פיליפ רוט מחברת ההפקות U.F.O, עוזי ברזילי מפיק הסרט, ארנון תורן מנכ'ל קניוני עזריאלי שהוא עצמו יפה תואר כמו שחקן קולנוע ואני מכירה אותו הרבה שנים וגם שומעת זאת מאחרים שהם בדעתי. אירח את הקהל מנכ'ל קניון עזריאלי חיפה עופר שביט המוערך שקיבל מחמאות מלוא רוחב המסך על העברת 'הום סנטר' לתחום הקניון, על הרחבת סניף 'קסטרו' , הכנסת 'אורבניקה' זה מכבר וכנ'ל עם סניף רשת 'רמי לוי' ועוד ,ובעיקר על בתי הקולנוע שהפכו את הקניון לאטרקטיבי מתמיד. היתה מנהלת השיווק של הקניון תמי מור-יוסף.

שמחתי לפגוש אתמול את הנשיא בדימוס של בתי המשפט השופט אהוד רקם, מי שהחליף בזמנו בתפקיד את נשיא בתי המשפט שפרש לגימלאות השופט המחוזי לשעבר אורי קיטאי. אהוד רקם הגיע בחברת רעייתו נחמה ('חומי') ופגש שם את ראש העיר חיפה לשעבר עו'ד יונה יהב ורעייתו פרופ' רבקה יהב. זה היה לפני ששמענו היום את ההודעה המעציבה כל כך על מותו של האיש והאגדה נשיא בית המשפט העליון בדימוס מאיר שמגר ז'ל.

עוד ראיתי שם את אור שחף מנכ'ל החברה הכלכלית לחיפה ורעייתו ענבר שחף ראש מחלקת שיווק במרכז הרפואי רמב'ם, מאיר קילים מנכ'ל ובעלי 'קילים' לתאורה והגברה שהם מס' 1 בארץ וברור שהם נבחרו כדי לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ב'אירויזיון' שהתקיים בישראל. אגב, חברת 'קילים' קיימת 70 שנה והדור השלישי כבר פועל עם מאיר קילים אחיו קלמן קילים.


הגיעו הזמרת והמלחינה רותי ספרוני ('בשמלה אדומה ושתי צמות') שלראשונה בחייה לבשה שמלה אדומה ('כי אף פעם לא היתה לי שמלה בצבע שכזה') ואני שהגעתי עם נעליים ותיק בצבע אדום וגם הרבה מצבע זה בחולצה שלבשתי ובטבעת שענדתי וזה גרם לה להתמוגג. רחלי בן גלים וחני לביא הקולגות פגשו אין ספור חברים שהיו שם וביניהם מעצב האופנה ניקולאי קדוש והבוטיקאית שרון פימה בחברת בעלה ד'ר דוד פימה.

היו שפע של אנשי תקשורת, אנשים מתעשיית הקולנוע וביניהם שאול דישי, אלון גרבוז ועוד, אנשי עסקים , נשות חברה, יחצ'נים וביניהם רוית כרמלי ובר שגיא ממשרד יחסי הציבור של שטרן, אריאלי ,סער וסלבריטאים רבים.

היו משה ספיר מנהל משמרת בקולנוע, אלון גיטוצוביץ' שהחל לעבוד ב'מובילנד' זיהה אותי רק מכך שראה אותי לאחרונה מצלמת בפתיחת חנות סניף חנות האופנה של היבואן נתיב סטרולוב בקניון עזריאלי חיפה . האמת. הוא פשוט הדהים אותי בזכרון החזותי המופלא שלו וזו תכונה כל כך חשובה בכל תחום בו עוסקים. בקיצור 'שיחק' אותה הבחור.

כל הזמן דיברו על כך שהגיע הזמן שאולמות הקולנוע שהוצאו בזמנו מקניון עזריאלי חיפה יוחזרו לשם וזה קרה עכשיו סוף סוף. חברת מובילנד (MOVIELAND),השקיעה 20 מיליון ש'ח במתחם הקולנוע החדשני שנפתח בקומה השניה של קניון עזריאלי חיפה.

מה אומר על כך אפי ליפשיץ מנכ'ל חברת מובילנד ? 'אחרי שנים רבות שבהן לא היה בית קולנוע בקניון עזריאלי חיפה, אנו גאים לחנוך היום את הדור הבא של בתי הקולנוע דווקא כאן. MOVIELAND תספק לקהל המקומי קולנוע מעוצב וייחודי, בסגנון החוגג את חוויית הצפייה המשותפת על המסך הגדול, וכזה שיהיה חלק אמיתי מחיי הקהילה באזור. אנו מזמינים את כל תושבי חיפה והסביבה לגלות את הקולנוע מחדש'.

המתחם בחיפה הוא השלישי מתוך ארבעה מתחמי קולנוע שבבעלות החברה. המתחם הראשון הוקם בכרמיאל, לאחרונה נחנך מתחם קולנוע נוסף בפולג שבנתניה ובעתיד הקרוב צפוי להיפתח מתחם קולנוע נוסף בעפולה, ולאחריו יהיו לרשת 4 מתחמים ו -32 מסכי קולנוע.

מובילנד בקניון עזריאלי חיפה, כולל שבעה אולמות קולנוע חדישים ומעוצבים - מתוכם שני אולמות UPGRADE המציעים ישיבה על ספות זוגיות מעוצבות ונוחות; אולם מעוצב ומאובזר במיוחד לילדים עם כורסאות המותאמות בגודלן לילדים עד גיל 12 שיזכו לחוויית צפייה "כמו הגדולים" וכן מתחם השתרעות עם פופים. בנוסף, אחד האולמות במתחם יצויד באחד ממסכי הקולנוע הגדולים שנראו בארץ, באורך של כ- 13 מטרים.

כל אולמות הקולנוע יאובזרו בציוד הקרנה וסאונד חדיש, הכולל מקרני לייזר, המבטיחים תמונה בהירה וחדה, במסכים אופטימליים לגודל האולם, וכסאות Rocker (גב גמיש) נוחים במיוחד. מעבר לסרטים, מתחם מובילנד יציע מגוון רחב של תכנים ביניהם - הרצאות, מפגשים קהילתיים, gaming ו esports ועוד.

מזנון הקולנוע הגדול במיוחד ויציע מגוון מוצרים רחב ומודל שירות ותמחור חדשני הכולל מילוי חוזר (Refill) לשתייה ושפע חבילות MovieDeals, המאפשרות לחסוך עד עשרות אחוזים על מחירי הפופקורן והשתייה כולל תפריט מוזל לילדים (עד גיל 12 ועד השעה 19:00 בכל יום). לאתר מובילנד הקליקו כאן:

www.movieland-cinema.co.il
אפי ליפשיץ מנכ'ל מובילנד. צילום : משה מעוז

פיליפ רוט ועוזי ברזילי. צילום: רונית קיטאי

מאיר קילים מנכ'ל ובעלים של חברת 'קילים' לתאורה והגברה של מופעי ענק וביניהם האירויזיון. כאן עם הזמרת והמלחינה רותי ספרוני ('בשמלה אדומה ושתי צמות'). צילום: רונית קיטאי

מורן אפל הרוש ורחלי בן גלים. כרטיסים. לחלוקה. צילום ; רונית קיטאי

עופר שביט מנכ'ל קניון עזריאלי חיפה. צילום: רונית קיטאי

ראש העיר חיפה לשעבר עו'ד יונה יהב. צילום : רונית קיטאי

צילום:משה מעוז

השקת מובילנד בקניון עזריאלי חיפה. צילום: משה מעוז

מאיר קילים והעיתונאית רונית קיטאי. השניים מכירים מזה שנים רבות. צילום: חני לביא

מימין לשמאל העיתונאית רונית קיטאי, עוזי ברזילי, פיליפ רוט והזמרת והמלחינה רותי ספרוני משמאל. צילום: משה מעוז

צחי הלוי ולוסי אהריש בהשקת מובילנד בקניון עזריאלי חיפה. צילום :משה מעוז

מימין לשמאל מאיר קילים, חני לביא וניקולאי קדוש. צילום: רונית קיטאי

השופט בדימוס אהוד רקם והנשיא לשעבר כיום חבר ועדת האתיקה של לשכת עורכי הדין בחיפה. צילום רונית קיטאי

אלון גרבוז. צילום :רונית קיטאי

השקה מובילנד קניון עזריאלי חיפה .צילום: משה מעוז

אלון גיטוצוביץ' העובד ב'מובילנד' בקניון עזריאלי חיפה. צילום :רונית קיטאי

עופר שביט מנכ'ל קניון עזריאלי חיפה ותמי מור יוסף מנהלת השיווק של הקניון. צילום רונית קיטאי

קשה לזהות אותו כשהוא מזוקן ומשופם אך זהו אור שחף מנכ'ל החברה הכלכלית לחיפה. צילום רונית קיטאי

ארנון תורן מנכ'ל קבוצת קניוני עזריאלי. צילום :רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   'הקריטריון האולטימטיבי לדמוקרטיה...
*   'בריאותם של עורכי הדין אינה הפקר. אם...
*   פרויקטור הקורונה פרופ' נחמן אש ראש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים