נבחרת הבייסבול של ישראל בדרך הבטוחה לאולימפיאדה ויש גם נקודה ישראלית למאמן ולפיזיאותרפיסט שלה Danny Rootenberg . כתבה:רונית קיטאי

הנבחרת שמשתתפת בטורניר הקדם אולימפי באיטליה, גברה (בין שישי לשבת) 2:8 על האיטלקים ורק ניצחון אחד נוסף יאפשר לה להשתתף במשחקים בטוקיו 2020. לפני 12 שנים כאשר ג'ק (יעקב) בנו הבכור של דני רוטנברג נולד, הוא הגיע לישראל כדי לאמן כאן בייסבול את הישראלים. Dan Rootenberg

פורסם ב: 25/09/2019 22:43

Danny Rootenberg דני רוטנברג אלוף בייסבול, מאמן בייסבול ומבעלי מכון הכושר הגדול ביותר במנהטן,ארה'ב. צילום אלבום פרטי
באותם ימים הגיע Danny Rootenberg שסיים בהצטיינות לימודיו באוניברסיטה, ביחד עם רעייתו עורכת דין ועם מי שהיה אז בנם הבכור שזה עתה נולד, ג'ק (יעקב) רוטנברג. הפעוט של אז בשנה הבאה יחגוג את בר המצווה שלו בישראל אינשלה.

דני רוטנברג מתכנן להגיע לכאן עם אשתו, שני בניו ובתו ולערוך בכותל המערבי את בר המצווה של ג'ק רוטנברג. גם את בר המצווה של דני רוטנברג יליד ארה'ב, חגגו לו הוריו ובני משפחתו -בכותל בירושלים והם הגיעו במיוחד מארה'ב לרגל האירוע המשמח.

דני רוטנברג אלוף בייסבול ומאמן בתחום זה שהוא מבעלי אחד ממכוני הכושר הגדולים והמצליחים במנהטן בארה'ב, הוא בנם של רותי תבל'א שגדלה בארה'ב , ופרופ' יעקב רוטנברג ז'ל בוגר בסמ'ת, הטכניון (בהצטיינות). יעקב המנוח היה מרצה מצטיין בטכניון שם גם עשה את הדוקטורט שלו ועבד כמרצה אהוד ביותר שנבחר ע'י הסטודנטים שלו כמרצה האהוב ביותר וכמרצה מצטיין. לאחר מלחמת ששת הימים הוא נסע לארה'ב שם חיכתה לו משרה בכירה באוניברסיטת 'קולומביה', ולימים כיהן כפרופ' למדעי המחשב בקווינס וכדיקן הפקולטה. פרופ' יעקב רוטנברג ז'ל הוא אחי הבכור והאהוב,ובנו דני הוא הפייבוריט שלי.

הנבחרת שמשתתפת בטורניר הקדם אולימפי באיטליה, גברה (בין שישי לשבת) 2:8 על האיטלקים וצריך אינשלה רק עוד נצחון אחד כדי שהנבחרת תוכל להשתתף במשחקים האולימפיים שיתקיימו בטוקיו בשנת 2020. לא להאמין אך הענף הזה שרק לפני 12 שנים כאשר בנו הבכור של דני רוטנברג נולד, לא הבינו מה זה בכלל המשחק 'המוזר' הזה, כך הוא כונה אז בפי אלה שלא הכירו את הענף הזה כלל.

באותם ימים הוזמן דני רוטנברג יפה התואר לישראל כדי לאמן את נבחרת הבייסבול בארץ. הוא שכר דירה גדולה בהרצליה עם רעייתו עורכת דין ועם מי שהיה אז בנם הבכור שרק נולד והביקור הראשון שערך בחייו ג'ק התינוק היה בישראל, שם נולד הסבא שלו. הפעוט ג'ק (יעקב) רוטנברג יחגוג בשעה טובה ומוצלחת בשנה הבאה את בר המצווה והמשפחה מתכוננת לעשות זאת בישראל כמובן.

האם הבייסבול שהפך לענף חדש ופופולרי בישראל יביא לנו מדליה והרבה כבוד עולמי? תחזיקו אצבעות שזה יקרה אינשלה!!!
danny rootenberg and his family.photo family album דני רוטנברג ומשפחתו. צילום: אלבום משפחתי

צילום: פייסבוק

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   הסגר מוביל לחיבורים שקודם אולי לא...
*   טקס ברית מילה מרגש נערך נערך במרכז...
*   קמפיין דיגיטלי לגיוס תרומות עבור...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים