'הצריף של אביגדור' מאת רמי בר אדון. הוצאת 'דפים מספרים'. כתבה: רונית קיטאי

רמי בר אדון שאותו אני מכירה כבעל רשת חנויות 'טורקיז' מזה שנים, צבר הרבה שעות של הצריף של אביגדור שזכור לכם מן הסתם מהסרט 'מציצים' עם 'גוטה' הוא אורי זוהר החוזר בתשובה המפורסם

פורסם ב: 04/09/2019 16:01

הצריף של אביגדור מאת רמי בר אדון. הוצאת 'דפים מספרים'
אריק איינשטיין ז'ל שר את 'בדשא אצל אביגדור' וכל חברי להקת 'לול' היו דיירים קבועים שם. רמי בר אדון ,אז רמי ברדון,קנה את עולמו בקרב חבריו כאשר 'מונה' להיות 'מנהל אדמיניסטרטיבי' של הצריף הוא ילד בסך הכל. לא היה ילד שלא קינא בו על כך.

רמי בר אדון מתגלה כבעל כשרון כתיבה נפלא וזהו ספרו החמישי והראשון היה 'מרפסת מול הים' כי כך גדל כל ילדותו, ובר אדון כותב על מה שעבר בחיים ועל החיים עצמם בשפה קולחת ומרתקת כי הוא עצמו טיפוס צבעוני למדי. את הספר הנוכחי הוא הקדיש לאביו המנוח ואגב האב הונצח בסרט 'מציצים' בבגד ים ובגופיה צהובה עם כפכפי גומי ומגבת מונחת על כתפו כאשר עיניו נעוצות באדמה לבל ימעד בעת לכתו במורד הרחוב שם ניצב הצריף של אביגדורבר אדון הוא אב לשתי בנות מנישואיו הראשונים ויחד עם רעייתו הנוכחית יש להם תשעה נכדים, בלי עיין הרע.

כל ספר של רמי בר אדון הוא חגיגה עבורי וגם ספר זה לא יוצא מן הכלל. רמי בר-אדון נולד בתל אביב וגדל בצפון הישן, מול הים. הוא למד בבית הספ'"דוגמא' ועבר חניכה בצריף של אביגדור. הצריף של אביגדור הוא ספרו החמישי. קדמו לו:

מרפסת מול הים בהוצאת אסטרולוג/ידיעות אחרונות
בסנדלים על גשר הירקון בהוצאת רימונים/כתר
קזוארינות מתות זקופות בהוצאת רימונים/כתר
דברים שרציתי לומר בהוצאת 'אוריון'
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   איז'ה דה אורו ילדה של זהב מאת אושרת...
*   'הולכת פנימה' מאת מרב השרוני. הוצאת...
*   הַמִּפְלֶצֶת שֶׁל אִיתָמָר מאת טל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים