בת שבע דור הירושלמית היא יועצת ומטפלת רוחנית בארץ וגם באוסטרליה, שם היא מרואיינת מבוקשת בנושא מיסטיקה. כתבה: רונית קיטאי

לקראת הבחירות המתקרבות שאלנו אותה 'מה אומרים הכוכבים על הרצים לבחירות?' לדבריה של בת שבע דור: 'תוקם קואליציה בין הליכוד לכחול לבן. לבני גנץ, יאיר לפיד, בוגי יעלון וגבי אשכנזי הכוכבים לא מראים הצלחה גדולה וגם לא יציבות. הצלחות יוצאות דופן לא נרשמות גם למועמדים ומפלגות אחרות'

פורסם ב: 24/02/2019 23:18

בת שבע דור. צילום: אלבום פרטי
יש לה שיטות יוצאות דופן ונרחבות בעבודתה. בת שבע דור היא יועצת ומטפלת רוחנית, מאמנת בכירה וסופרווייזרית למאמנים, יועצת על פי הפסיכולוגיה הטראנס פרסונלית המניעה לאבולוציה תודעתית אישית וחברתית. היא נחשבת כמיסטיקנית הרואה מתוך עומקה של תודעה גבוהה, הילרית המרפאה גוף ונפש, מרצה בעברית ובאנגלית ,מנחה סדנאות וסמינרים בארץ ובאוסטרליה בכנסים גדולים.

פעמיים בשנה היא עוזבת את ירושלים וטסה להנחות סדנאות באוסטרליה לאור המוניטין שצברה לעצמה וממתין לבואה קהל רב של לקוחותיה. 'ברשותי כלים מעולים ומיומנים להנחות אותם להצלחה בכל מבוכי החיים. אני משלבת פסיכולוגיה, קואצ'ינג, מיסטיקה וריפוי רוחני , כשיטה אינטגרטיבית שיצרתי, הפותחת את החיבור ההרמוני של האדם והדרכתו להגיע לסינכרון וזרימה עם האנרגיות הקוסמיות העוצמתיות ליצירה והגשמת החיים הטובים'.

בת שבע נולדה בירושלים והיא נחשבת כמולטי טאלנט. היא הצליחה כאשת עסקים, אופנאית ומעצבת משקפיים ועשתה זאת כבר בגיל צעיר. בירושלים היא נחשבת כדמות מוכרת ביותר ושם גם הקימה את 'אופטיקה דפן' לפני 32 שנה ולאחר מכן חנויות נוספות. היא הספיקה גם להגיש תוכנית ב'רדיו ירושלים'. קרוב ל-30 שנה לא חדלה מלימודים איזוטריים בארץ ובחו'ל כדי להגשים את מה שהיא רואה כייעודה הרוחני. היא יועצת בתחום האישי, הזוגי, המשפחתי והעסקי. יועצת תדמית לחיזוק הכריזמה והנוכחות המגנטית האישית והציבורית.

בת שבע היא יועצת עיסקית מעמיקה ויצירתית לצורך בניית העסק במטאפיסי ולמשיכת אנרגיות קוסמיות, לתזמונם של מהלכים חשובים להצלחה ולמזל טוב. בת שבע דור פועלת גם כמאמנת ארגונית לעובדים כדי שאלה יביאו את מקסימום הפוטנציאל שבהם לתחום העיסוק בו הם פועלים במקום עבודתם.

היא מכוונת אותם לעבודת צוות רחבה יותר מה שגם יביא להעצמת הארגון, חזונו והישגיו ,באופן דרמטי ומרשים ביותר. בת שבע מנחה סמינרים ומרצה בנושאים מגוונים הקשורים להתפתחות והגשמת הפוטנציאל האישי. באוסטרליה היא בצוות הבית של תכנית המיסטיקה הפופולרית בטלוויזיה ומכנים אותה 'אופרה וויניפרי של הרוחניות והמיסטיקה'.

לדבריה: 'רוב הבעיות בחיי האדם נוצרות מקונפליקטים בתוך האדם, בין השכל, הנפש והגוף ואני מטפלת בהסרת מכשולים ע'י פיתוח התודעה, באמצעות שינויי שם על פי הגימטרייה והעקרונות הקבליים, באמצעות תיקשור תרפויטי ,העברת אנרגיות ומתן כלים לריפוי אישי.

אני מומחית בנושאי זיווג וזוגיות. מרפאה בתהליכי רגרסיה תוך הרפיה עמוקה מאוד בהכרה מלאה וביעילות המקבילה להיפנוזה, שם אני יוצרת נגישות לתת המודע, מאפשרת לשחרר טראומות מודחקות ומעצורים ולהחלים באמצעות חוויות מתקנות. אני מלווה את המטופל לכל אורך הדרך עד הגשמה ותוצאות מוצלחות'.

יש לה נסיון רב מאוד והיא נעזרת בתיקשור, נומרולוגיה קלסית וקבלית, קריאת כף יד וחוכמת הפנים, פתרון חלומות, פתיחה בקלפים למיניהם, תהילים, פנג שוואי, אבחון תדרים וחלומות, ועוד. כל אלו יוצרים שיקוף הוליסטי על הגוף והנפש... מתוך כל אלה, היא בוחרת את השיטה המתאימה ביותר לכל אדם ומובילה אותו לשינוי תודעה, לתובנה חדשה של החיים, לתפיסה חיובית יותר את עצמו, מה שמאפשר לחיות בזרימה ובהרמוניה עם הזהות הפנימית ויצירת חיים טובים" .

במכלול כלי הריפוי שלה גם עריכת טכסי חניכה המחוללים טרנספורמציה כלידה מחדש, ריפוי, חידוש נדרי נישואים, זיכוך אישי וזיכוך מערכת יחסים זוגית על מנת למשוך אנרגיות קוסמיות מזליות .את הידע והכלים הרבים רכשה בת שבע בעמל רב ב-30 שנות לימוד וניסיון, בישראל, אוסטרליה, בהודו וארה'ב. למעשה היא עונה לכל בעיה שהחיים מעלים.

בת שבע דור. טל. .052-5435511
בת שבע דור מוכרת בישראל וגם באוסטרליה שם היא מופיעה בתוכנית טלויזיה על מיסטיקה. צילום :אלבום פרטי

מפסליה החדשים של בת שבע דור. צילום: אלבום פרטי

מפסליה החדשים של בת שבע דור. צילום: אלבום פרטי

מפסליה החדשים של בת שבע דור. צילום: אלבום פרטי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   שחרור אנרגיות והבאת שפע ערכה ענת אשכנזי...
*   כיצד הגיעה ענת אשכנזי מרמת ישי מעולם...
*   הנומרולוג נחום תמיר על הקורונה ועל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים