ד'ר אוגניה אנטול העוסקת בשיקום' עובדת ברפואה משלימה של 'כללית'. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

הצ'ופר שזוכים לו מטופלי רפואה 'כללית' משלימה בצפון הוא לקבל ייעוץ רפואי מד'ר אוגניה אנטול. מי שעבדה כרופאת שיקום, פיזיאותרפיה, הידרותרפיה ברומניה, עשתה עלייה בשנת 1997 והאיבחון שלה מצליח להדהים כל מי שמגיע אליה. רופאה שהיא אנציקלופדיה רפואית מהלכת

פורסם ב: 03/10/2018 16:59

ד'ר אוגניה אנטול. צילום :רונית קיטאי
מאז עלתה ארצה מתגוררת ד'ר אוגניה אנטול בחיפה והיא נשואה בשנית לאורתופד ד'ר גבריאל אנטול שפרש לגימלאות מעבודתו בביח'ל 'כרמל' ומרפאת 'לין' של 'כללית'.הוא נמצא בארץ שנים רבות לפניה וגם עבורו אלה נישואים שניים. השניים הכירו לפני שנים רבות כאשר למדו ביחד רפואה ברומניה וגם גדלו באותה עיר.

בעלה הראשון של ד'ר אוגניה אנטול היה מהנדס ועם עלייתה לארץ היא התמחתה ברפואת בית ספר בתל אביב. במשך שנים היא עבדה כרופאה בבתי ספר בצפון ובמקביל למדה רפואה משלימה.ד'ר אנטול היא אם למקסימיליאן Munteanu בן ה-36 שעובד ככתב ספורט ברומניה. בתה, רוקסי מונטיאנו בת ה-30 לומדת עיצוב טקסטיל ב'שנקר'.

ד'ר אוגניה אנטול עובדת במרפאת רפואה משלימה של 'כללית' באודיטורים מרכז הכרמל בחיפה, ב'לין' , ביקנעם ובזבולון בקרית ביאליק. עד לאחרונה עבדה גם בנהריה ובקרית אתא והדיאגנוזה שלה מצליחה להדהים את כולם.

היא עובדת במסירות ומכל הלב אך גם יודעת ליהנות מהחיים. כל שנה עורכים בני הזוג אנטול ביקורים ברומניה ומעדיפים כמובן מרחצאות.בנוסף לשפת אמם, רומנית הם דוברים שפות נוספות רבות והם פוקדים בטיוליהם לחו'ל ארצות רבות. לאחרונה היו בספרד, צרפת ובליסבון היו יום לאחר קיום האירוויזיון. 'טוי' בהחלט שימח אותם. חוץ מזה תנו להם לטייל גם במרחבי ישראל כולל מרחצאות בחמת גדר ועוד כי בל נשכח שהיא רופאה העוסקת בהידרותרפיה בין היתר. בני הזוג אנטול נהנים לאכול במסעדות חיפאיות טובות ובכלל החיים יפים. חמסה, חמסה.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   מנכ'ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי הגיע...
*   השבוע ב'כללית' בחיפה והגליל המערבי...
*   תגלית רפואית חדשה: בדיקת הדם פשוטה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים