פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, המום וכואב את מותו בטרם עת של ארי נשר ז'ל. כתבה: רונית קיטאי. צילום: רפי דלויה, דוברות מד'א

סרטו החדש של אבי נשר 'סיפור אחר', פתח את הפסטיבל השנה בהקרנה מרגשת במיוחד בנוכחות ארי נשר והוריו אבי ואיריס. פחות מיממה לאחר מכן התרחש מותו הבלתי נתפס של ארי נשר ז'ל, בהיותו בן 17 בלבד. גם מד'א מרכינה את ראשה על מותו של מתנדב נוער מד'א ארי נשר ז'ל

פורסם ב: 27/09/2018 01:33

מימין לשמאל איריס, ארי ואבי נשר. צילום: רפי דלויה
צוות והנהלת הפסטיבל מבקשים להביע את הזעזוע והעצב העמוק ומשתתפים באבלם הכבד של אבי ואיריס נשר ובני משפחתם.


דובר מד'א זכי הלר מוסר כי מתנדב נוער מד'א ארי נשר ז'ל היה נער מוכשר, יפה התואר שהחיוך לא מש מפניו ואהב לעזור לכולם. 'משפחת מד'א המומה וכואבת עם לכתו של מתנדב נוער מד'א ארי נשר ז'ל שנפגע קשה בתאונת 'פגע וברח' בתחילת השבוע בתל אביב והבוקר (ה') נפטר מפצעיו כשהוא בן 17.


לפני כשנה וחצי החליט ארי נשר ז'ל להתנדב במד'א והחל ללמוד קורס מגישי עזרה ראשונה לנוער בתחנת מד'א בתל אביב. ארי ז'ל סיים את הקורס בהצלחה ומיד לאחר מכן השתלב כחלק ממתנדבי הנוער בתחנת מד'א בתל אביב.

ארי נשר ז'ל הקפיד להגיע בכל שבוע למשמרות באמבולנס ולהשתתף פעילות ההומניטרית שהתקיימה בתחנה. במסגרת התנדבותו באמבולנס סייע ארי נשר ז'ל לחובשים ולפראמדיקים להעניק טיפול רפואי ועזרה ראשונה לחולים ולפצועיםרבים שחייהם ניצלו.


חבריו בתחנת מד'א בתל אביב שבה התנדב כשנה וחצי סיפרו כי ארי ז'ל היה נער מוכשר ויפה תואר, מחויך ומלא בשמחת חיים שהתנדב במלוא הרצוןו המסירות להצלת חיים והקדיש כל רגע להעמקת הידע שלו בתחום ואף חלם לשרת כפראמדיק בצה'ל'.

עצוב כל כך וקורע לב וכל כך עצוב ש'סיפור אחר' מסוג הגרוע ביותר שאפשר לתאר ייכנס לעולם הקולנוע ויקרע את לבם של רבים כל כך שהתאהבו בנער שכולם מרעיפים עליו שבחים ועשו זאת עוד בחייו. יהי זכרו ברוך ולב כולנו עם משפחת נשר האהובה.מספר ילון שמעוני (16), תלמיד כיתה י'א, מתנדב נוער מד'א בתל אביב:'את ארי נשר ז"ל הכרתי בקורס מגישי עזרה ראשונה לפני כשנה וחצי. התחברנו, ובמשמרות היה מאוד כיף איתו, הוא היה בחור מיוחד, מצחיק מאוד ומלא בכריזמה. תמיד השרה אווירה טובה סביבו ובכל מקום שאליו נכנס. כששמענו על האסון סירבנו להאמין שזה ארי וקשה מאוד לעכל את זה. לא אשכחאת החיוך שלו ואני כבר מתגעגע אליו מאוד."אודי קטינא (60), חובש בכיר בתחנת מד'א בתל אביב: 'את ארי ז'ל הכרתי כשהחל להתנדב בתחנה ולעשות משמרות באמבולנס. הוא הצטרף אלי לאמבולנס כאיש צוות והיה מאוד פעיל ומקצועי. הרצון של ארי ז'ל לתרום ולסייע לאחר הובילו אותו להיות מתנדב בולט בתחנה. נער מיוחד מאוד, יצירתי ובעל חוש הומור, חינני ומחויך. היחס החם והאנושי שלו לחולים ולפצועים מאוד בלט בזמן שישב ליד מיטתם באמבולנס בדרך לבית החולים וניתן היה להבחין ברוגע שהשרה עליהם, נער שיכולתי לסמוך עליו.

הוא עשה את כל המוטל עליו בכישרון ובמקצועיות והכי חשוב, מהלב. הרצון שלו לתרום ולעזור יותר ויותר בא לידי ביטוי בכל משמרת והוא אף שאף להתקבל לקורס פראמדיקים בצבא. זה עצוב וכואב מאוד, נזכור אותו תמיד'.


מנהל מרחב איילון במד"א, אפי בר: 'העובדים והמתנדבים במרחבהמומים ועצובים. ארי נשר ז'ל היה מלא בשמחה וכישרון, ובלט בקרב בני הנוער בתחנה. הוא היה נער מוכשר שהקפיד להגיע בקביעות לבצע משמרות בהתנדבות באמבולנסים. נער איכותי עם רצון גדול לתרום ולסייע לאחר. ארי ז'ל יזכר כדמות בולטת וככזה שסחף אחריו חברים נוספים שהצטרפו להתנדבות במד'א. הוא כבר חסר לכולנו'.מנכ'ל מד"א, אלי בין: 'קיבלנו במד'א בצער רב את הבשורה הקשה, העובדים, המתנדבים והנהלת מד"א מחבקים ברגעים קשים אלו את משפחת נשר. ארי ז"ל היה מלח הארץ וניכר עליו החינוך לנתינה שקיבל בביתו, הוא היה נער מיוחד שבמעשיו נתן דוגמא אישית מה היא התנדבות כשבמקביל ללימודיו התובעניים לא ויתר והקדיש מזמנו גם להתנדבות למען הצלת חיים. בגילו הצעיר סייע ארי ז"ל להציל את חייהם של חולים ופצועים לא מעטים, דבר שלא נפסק גם לאחר מותו כאשר קיבלה משפחתו את ההחלטה האצילית להמשיך את דרכו ולתרום את איבריו בתקווה שיצילו את חייהם של אחרים. יהי זכרו ברוך'.
אבי נשר מתנדב מדא. צילום :דוברות מד'א

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מבזקים :
*   חברת החשמל משתתפת במאמץ לנקות את החופים...
*   גולן ביטון מנכ'ל יוניבו על בחינת רישום...
*   דואר ישראל מצדיע לגופי הביטחון וההצלה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים