'שבויה בין עולמות' מאת רונית אגם. הוצאת 'ניב'. כתבה : רונית קיטאי. צילום: משה מעוז, רונית קיטאי

השקת ספר חגיגית ומפנקת כבר מזמן לא נראתה בחיפה. היה הקייטרינג הנפלא של קונדיטוריה 'פאי' משכונת דניה והחגיגה הגדולה התקיימה הערב ב'מרכז פנורמה' בחיפה בנוכחות ארבעת בניה ועוד בני משפחה, חברים טובים, אנשי תקשורת ועוד. על מה הספר?

פורסם ב: 05/07/2018 20:55

רונית אגם וספרה 'שבויה בין עולמות' בהוצאת ניב
לאחר שנים של כתיבה למגירה מימשה רונית אגם את הספר הראשון שלה. על הפקת אירוע ההשקה המפואר והמרגש הופקד משרד היח'צ של לימור כרסנטי עם יד ימינה מירי אברהם .נכחה לילך אדוני מנהלת לשכת מנכ'ל 'מרכז פנורמה' עמי אשכנזי, רבקה פנחס אמה של לימור כרסנטי, שחר כץ מנהל קפה 'פלפלת' ב'מרכז פנורמה' שהיה בין המתעניינים, יורם מארק רייך ודינה רפאל, אביטל מגן, עופרה שי ועוד רבים אחרים.

רונית אגם ילידת טבריה ותושבת קרית ביאליק, גרושה , אם לארבעה בנים מוצלחים אחד אחד, בלי עיין הרב וסבתא לנכד בן שלוש ועוד אחד בדרך. נתחיל בבן הבכור , רואה החשבון העצמאי לי מזרחי בן 32 תושב קרית מוצקין הנשוי לעורכת הדין גלית טרן-מזרחי והם הורים ליהונתן בן השלוש ובדרך בן נוסף. עורכת הדין גלית טרן-מזרחי היא בעלת משרד באזור מטה אשר, נמצאת בחודש התשיעי ולדבריה היא תלד בשעה טובה ומוצלחת בביח'ל רמב'ם, כשיגיע המועד כמובן.

הבן השני בשושלת בניה של רונית אגם הוא עו'ד גל מזרחי בן 30 תושב קרית ביאליק שמשרדו נמצא בשדרות גושן 75 בקרית מוצקין. גל מזרחי מאורס לשירטל בת 26 וב-25.10.18 הם ינשאו בשעה טובה ומוצלחת.

מס' שלוש במשפחת מזרחי הוא ניב מזרחי רווק בן 26 הלומד שנה שלישית בטכניון הנדסת חשמל. הצמודה שלו היא טל גנזר, גננת בת 24 והם גרים ביחד.צעיר הבנים הוא רום מזרחי בן 22 שהשתחרר מצה'ל ויחל ללמוד משפטים במכללת 'אונו' בחיפה.

רונית אגם מגדירה את עצמה כמורה וקואצ'רית להעצמה וגם כנומרולוגית. לדבריה לקח לה שלוש שנים במהלכם עשתה עבודת תחקיר מעמיקה וכך נרקם לו סיפור עוצמתי ומיוחד, פרי דמיונה העשיר. מלא כמו ...אגם.


על מה הספר? אירועים בלתי שגרתיים מטלטלים את חייה של רחל- בת למשפחה דתית המנסה לשלב בין מימוש עצמי ובין ציפיות החברה. עולמה הפנימי, העולם החילוני והעולם שמעבר לכל דמיון, שאפילו בחלומותיה הפרועים לא שיערה שתגיע אליו, מתערבבים זה בזה במציאות חייה והיא נותרת שבויה בין עולמות.החלטותיה, השתלשלות האירועים וסכנת החיים הנשקפת לה- שזורות זו בזו ויוצרות עלילה מרתקת וסוחפת, המותירה את הקורא מהורהר גם בתום קריאת הספר המכיל 237 עמודים - 87 ש'ח.
ארבעת בניה של רונית אגם שהגיעו להשקת ספרה. צילום: רונית קיטאי

רונית אגם השיקה את ספרה במרכז פנורמה. מימינה כלתה ההריונית עו'ד גלית טרן-מזרחי ומשמאלה בנה עו'ד גל מזרחי שאותו הנצחתי עם גיסתו. גלית טרן-מזרחי הנשואה לאחיו רואה החשבון לי מזרחי בן 32. צילום: רונית קיטאי

חוגגים עם רונית אגם. צילום :משה מעוז

מנהלת יחסי הציבור של 'מרכז פנורמה' לימור כרסנטי ויד ימינה מירי אברהם שעל הפקת אירוע השקת הספר. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל רונית קיטאי, רונית אגם ולימור כרסנטי. צילום: משה מעוז

רונית אגם ורונית קיטאי בהשקת הספר שבויה בין עולמות בהוצאת ניב. צילום :משה מעוז

רונית אגם ורונית קיטאי. צילום: משה מעוז

רום מזרחי בן 22 שהשתחרר משירות צבאי וילמד משפטים. צילום: רונית קיטאי

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור ספרים חדשים :
*   ילקוט החגים שלי. סיפורים קצרים מאת...
*   'הפתעת נשימה' מאת לירז כהן ביטון. איורים:...
*   'תאנים טובות מאד' מאת פרופ' יוסי יונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים