רונן נודלמן שמונה כמנהל האדמיניסטרטיבי החדש של 'כללית' במחוז חיפה והגליל המערבי, חוזר למחוז בו החל את דרכו. צילום: דוברות כללית

רונן נודלמן מתגורר ברמת ישי, נשוי ואב לשלושה ילדים, בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל מערכות בריאות אותו סיים בהצטיינות

פורסם ב: 30/05/2018 11:25

רונן נודלמן. צילום: דוברות 'כללית'
לאחר סבב תפקידי ניהול במחוזות 'כללית' ברחבי הארץ, שב רונן נודלמן למחוז בו החל את דרכו ב'כללית' בשנת 1999 ומונה כמנהל האדמיניסטרטיבי של מחוז חיפה וגליל מערבי. זהו הגדול בין מחוזות 'כללית' עם 750 אלף מבוטחים, בפריסה גיאוגרפית נרחבת ובסדר גודל של אחת מקופת החולים הקטנות ברמה ארצית.


נודלמן החל את דרכו ב'כללית' בתחום ניהול ההיבט הכלכלי כשותף בהקמת יחידת הביזור במחוז חיפה וגליל מערבי, מהלך שהיה אז חדשני ופורץ דרך. בהמשך שימש כעוזר מנהל המחוז, מנהל אדמיניסטרטיבי במינהלת אשר שבגליל המערבי ואז התקדם לניהול אדמיניסטרטיבי של מחוז הצפון . לאחר מכן עסק בניהול אדמיניסטרטיבי של מחוז ירושלים, עד לכניסתו לתפקיד החדש, תוך שהוא רושם הישגים רבים ומקדם את המחוז שאף זכה לאחרונה בפרס מנכ'ל כמחוז מצטיין.

בימים אלה הוא עומד להכנס לתפקיד המאתגר של ניהול אדמיניסטרטיבי במחוז הגדול והמורכב בארץ , מחוז חיפה וגליל מערבי . רונן נודלמן מדגיש כי ברצונו לקדם ולפתח את השירות ל-750 אלף מטופלי כללית במחוז, תוך טיפוח ומתן כלים לצוות המינהל שמעניק להם שירות ובמקביל שיפור והתאמת המרחב הפיזי בו ניתן השירות ללקוחות ב-200 מרפאות 'כללית' ברחבי המחוז.

אלי כהן, מנהל מרחב חיפה וגליל מערבי: 'חזרתו של רונן לצוות המוביל של המרחב מבורך וחשוב. רונן מביא עמו שילוב של רוח צעירה וחדשנות עם נסיון רב שצבר בשורה של תפקידי ניהול משמעותיים ומוצלחים במחוזות כללית. הוא שב למחוז בו החל דרכו בכללית ומכיר אותו היטב ואין ספק שעובדה זו תסייע בהשתלבותו המהירה בתפקיד תובעני, הכולל את כל מערך הבינוי, הפיתוח והתחזוקה במחוז גדול ועם פריסה גיאוגרפית נרחבת כל כך, כמו גם הובלת השירות המינהלי במחוז, בדגש על שיפור שירות וייעולו לרווחת המטופל'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   אמיר בנדל מטפל שעובד בספארי ברמת גן...
*   מעיין דאהן (31) ורן דאהן (33) מקריית ביאליק...
*   מהם כללי הברזל שיעזרו לכם לשמור על...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים