חברת 'לאונרדו קוסמטיקס' שמוצריה נמכרים בקליניקות של קוסמטיקאיות מובחרות, חגגה היום עשור להיווסדה. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

מה לשם החברה , לבעלי חברת 'לאונרדו קוסמטיקס' איריס ורוני בר ולדוד פתאל? האירוע המפואר שהתקיים במסעדת C2 במרומי הקומה ה-49 במגדלי עזריאלי, בנוכחות לי לוי, אורגן והופק ע'י גולן נהרדעא וצוותו שמנה את רלי סבג יושעי, שי סבג, שיר. את השיר בחגיגה השמיעה הילה באור

פורסם ב: 07/02/2018 19:50

מימין לשמאל גולן נהרדעא, רוני בר ואיריס מדיוני. צילום :רונית קיטאי
רוני בר מנכ'ל 'לאונרדו קוסמטיקס' ורעיתו איריס בר השותפה שלו, מייסדי החברה ובעליה, שניהם ילידי חיפה, לא תארו לעצמם שאת השם בו בחרו לחברת הקוסמטיקה שלהם, בחר באותו זמן, מבלי להכיר אותם, למלונות שבבעלותו, המלונאי המצליח בארץ ובעולם, דוד פתאל.

לאונרדו, שם פטאלי ומצליח מסתבר . במסעדת C2 במרומי הקומה ה-49 של אחד ממגדלי עזריאלי, הייתי בין המוזמנים להתפנק על ארוחה, אמנים ומצגת הומוריסטית ומשפחתית שהגישו רוני בר ואיריס בעלי 'לאונרדו קוסמטיקס' . הזמרת הילה באור ונגנים הנעימו וגם להטוטן.

מה? גם דוד פתאל הוא יליד חיפה? נדהם רוני בר לשמוע מפי. כילדים הם גדלו בשכונת הדר . רוני בר התגורר באותם ימים ברח' ארלוזורוב 56 ליד הירידה לרחוב בלפור . בתום השירות הצבאי עזב את חיפה ולאחר שהתחתן חזר לגור בעיר הולדתו. למען הדיוק הוא התגורר ברח' הס בהדר עליון ומשם עבר עם משפחתו למצפה צורית בגליל. מזה עשור הם גרים בגדרה, ממש מאז הקמת לאונרדו קוסמטיקס.

תענוג לשמוע כיצד הוא מרעיף אהבה ומחמאות על רעייתו שאתו לאורך כל הדרך, מאמינה בו, תומכת ועובדת ביחד אתו. 'איריס אשתי לא פיקפקה אפילו לרגע אחד ותמכה בי'.הם נשואים מזה 25 שנים והורים לסתיו בן 17, איליי בן 13 והללי בת החמש שאותה הוא מכנה 'הבוסית' וכך היא מתנהגת, גם בסרטון ההיתולי שהציג באירוע.


גולן נהרדעא פתח ,הנחה וסיפר על חברת הקוסמטיקה 'לאונרדו' , ואילו בעל החברה רוני בר (51) היה נרגש לראות רבים שבאו לחלוק אתו את חגיגת העשור ל'לאונרדו' וסיפר על תחילת הדרך ועל המצר הראשון שייצרו 'כף הזהב' להרגעת העור לאחר הסרת השיער. מאז עברו הרבה שערות וסערות וכיום הם מייצאים את 'לאונרדו קוסמטיקס' לארצות רבות וביניהן גרמניה, אוסטריה, ברזיל, ארגנטינה, ברית המועצות לשעבר ועוד.

רוני בר סיפר על שנת ההקמה 2008 שהיתה קשה מאוד לגביו , כי כדי לייסד אותה מכרו הוא ורעיתו איריס בר לבית גרינברג, דירות ומכוניות וכל מה שהיה להם. הם זכו לקבל עזרה מהוריו שמעניקים לדבריו תמיכה אין סופית כולל עזרה עם הנכדים, ומפאולה, אמה של איריס רעייתו, אשר עליה הוא מעיד כי 'טוב לבה מביא אותה להעניק בלי סוף'.

הוא הזכיר איש עסקים שוייצרי שנפטר ועזר לו מאוד באותם ימים מריו לוקטלי ז'ל ועוד רשימה ארוכה של אנשים מצוות משרדו שבלעדיהם אי אפשר היה להצליח כך. טוב שרוני יודע כי להצלחות אבות רבים. בין השמות הוא מנה את איריס מדיוני, מאיר רן, זהבית הראל, גיא וישראל , דני הכלכלן, אולגה על ההדרכות, גרטה ונועה החדשות ועוד רבים אחרים שיסלחו לי אך את המחמאות הם לבטח ישמעו מבעלי החברה באופן אישי ולא באמצעותי.

בין הקהל היו גם ילדיהם של איריס ורוני בר, אחותו הבלונדינית חגית כרם לבית בר, ביחד עם ילדיה. חגית כרם היא קוסמטיקאית העובדת בחברת החשמל בנהריה, עיר מגוריה כיום. בשעת לפני הצהריים להתפנק במקום כזה הוא כיף שלא הייתי מוכנה להחמיץ ותודה למי שטורח להזמין אותי העסוקה יותר מדי מכדי להגיע להרבה אירועים נחשבים ולא באשמתם.
רוני בר בעל חברת 'לאונרדו קוסמטיקס' והפרזנטורית לי לוי. צילום :רונית קיטאי

לאונרדו קוסמטיקה. צילום: רונית קיטאי

חגיגת עשור לליאונרדו.צילום : רונית קיטאי

איריס בר ובנה איליי. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל גולן נהרדעא ורוני בר. צילום :רונית קיטאי

לי לוי ללאונרדו קוסמטיקס. צילום: רונית קיטאי

הבלונדינית היא חגית לבית בר, אחותו של רוני בר ומימינה בנו. צילום : רונית קיטאי

לאונרדו קוסמטיקה. הצוות.צילום :רונית קיטאי

מימין הבוסית הקטנה לבית בר. צילום : רונית קיטאי

מימין לשמאל שיר שהצטרפה לאחרונה לצוות משרד גולן נהרדעא ורלי סבג יושעי. צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל גולן נהרדעא ורוני בר. צילום : רונית קיטאי

לאונרדו קוסמטיקס. צילום :רונית קיטאי

לאונרדו קוסמטיקס. צילום :רונית קיטאי

שי סבג ממשרדו של גולן נהרדעא. צילום: רונית קיטאי

ערן לובינגר שעל המיתוג ואיריס מדיוני שעל שיווק לאונרדו קוסמטיקס. צילום: רונית קיטאי

רוני בר מנכ'ל לאונרדו קוסמטיקס ועורכת אתר 'רינונים' העיתונאית רונית קיטאי. צילום :רפי דלויה

שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור רינונים :
*   'אירוקה 'בפרויקט מחווה לשפים ולמסעדנים...
*   אתמול יום שני נפתח המקום החדש של עומרי...
*   חברת הקוסמטיקה 'ביופור' תעלה בחודש...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים