המיסטיקאית בעלת המוניטין הבינלאומי בת שבע דור נמצאת שוב בארץ. מה היא אומרת על פוליטיקאים שונים? כתבה: רונית קיטאי

בת שבע דור נודדת בין אוסטרליה לישראל והיא מרואיינת מבוקשת בכל הנוגע לתיקשור, נומרולוגיה, אסטרולוגיה קלפי טארוט, ספר תהילים ופירוש שמות לפי הקבלה. היא מטפלת ע'י ריפוי רוחני, פתרון חלומות, יצירת חוויות מתקנות, מיגנוט מזל ואור

פורסם ב: 28/01/2018 20:17

בת שבע דור. צילום: אלבום פרטי
בת שבע דור על ראש הממשלה בנימין נתניהו:

'ביבי היה צריך לפרוש בשנת 2017 אך בגלל האירועים הגדולים בעולם עם נשיא ארה'ב ועם ראש ממשלת הודו, הוא כאילו קיבל הארכה קוסמית לביצוע המשימה אך לא תהיה לו קדנציה נוספת בתפקיד.

בת שבע דור על ראש העיר חיפה יונה יהב:

'ראש העיר התקשורתי מאוד ייבחר שוב אך זה יקרה בסיבוב השני ובהפרש זעום'.

בת שבע דור על נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין :

הוא ימשיך הלאה ויתעצם מבחינת התרומה המדינית. הוא איש אוהב אדם ובן אדם עם ערכים אנושיים ואוניברסלים מאוד גבוהים. הוא עוסק בבנייה שלב אחר שלב ומניע וגם משנה דברים מתוך ראייה ערכית מתמדת.

בת שבע דור על איילת שקד ונפתלי בנט : 'הם יתחברו ויעשו מהלכים שישפיעו על דעת הקהל ויעניקו להם קולות בבחירות הבאות'.

בת שבע דור שהיא מרואיינת ברדיו ובטלויזיה באוסטרליה ומבוקשת מאוד בישראל כשהיא נמצאת כאן וגם כשהיא בחו'ל, כי עם אמצעי הטכנולוגיה היא מצליחה לעבוד בכל מקום בכדור הארץ.


בת שבע מיסטיקנית רב תחומית, בעלת מוניטין עולמי היא גם מאמנת בכירה (חברה בלשכת המאמנים), מנחה סדנאות, כותבת מאמרים ומרצה. הלקוחות מספרים על יועצת המבינה את נבכי הנפש, אסטרו-נומרולוגית, מתקשרת עם התת מודע במסעות אל העבר, ההווה והעתיד.

היא מאבחנת ומטפלת הוליסטית, מתמחה בטיפול זוגי, בטראומה, קשיי שינה ובהעצמה. רבים חווים שינוי מבורך בחייהם בתחומים רבים. יש אנשים שלא עושים צעד בחיים בלי עצה ממנה כי היא מנטורית המנחה ייעוץ להגשמה אישית ולהצלחה בקריירה, תזמון מהלכים, הכוונה להגשמה עצמית, ייעוץ תדמית, לפופולריות והצלחה חברתית וציבורית. ייעוץ משפחתי: הדרכה הורית בענייני חינוך ילדים, ייעוץ לנשים המתקשות להיכנס להריון.

לדבריה של בת שבע דור, ניתן למצוא תשובה לכל אדם בכל מצב ופתרון למשברי החיים ולמצבים הדורשים החלטה: כיצד לצאת ממצבים תקועים, כיצד להירגע במצבי מתח, מהו התזמון הנכון לרכישת דירה ועוד.

היא כמו וואליום מהלך לגבי לקוחותיה ובת שבע גם מעניקה הדרכה באהבה: כיצד להפוך היכרות לנישואין מוצלחים? אימון לנישואין מאושרים. הצעת נישואין –.האם יש התאמה? איך נראה העתיד המשותף יחד? האם הוא יהיה בעל טוב? התמודדות במצבי משבר, בגידה והחזרת אהבה בשלום. הדרכה לזוגיות ושלום בית. הדרכה ביצירת אינטימיות ואיך להביא שמחה לחדר המיטות.

בת שבע דור טל. טלפונים 052-5435511,

054-5314066לחץ כאן כדי להשיב או להעביר


6.36 GB‏ (%42) מתוך 15 GB נמצאים בשימוש

נהל
תנאים - פרטיות
פעילות אחרונה בחשבון: בעוד דקה
פרטים
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   למי שרוצה לשרוד וגם לשפר את עתידו...
*   שלי אלקובי מתקשרת וקוראת בקלפי טארוט...
*   למיסטיקאית ליאת יוגב פונים בימים...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים