ד'ר פאינה אל-חוזה-בה התל אביבית עוסקת בביו-אנרגיה והתפתחות אישית, אך היא הרבה מעבר לכך. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

ד'ר פאינה אל-חוזה-בה היא רופאה אלטרנטיבית העוסקת בתחום הריפוי האנרגטי באמצעות זרמי האנרגיה.היא קולטת את היושב מולה כמו רדאר ומספרת לו כל מה שעבר עליו בעבר גם אם שכח זאת.פאינה יצרה קלפים טיפוליים ומלמדת את לקוחותיה כיצד לטפל בעצמם לאחר מספר מפגשים אתה. אישה שהיא תופעה שקשה להסביר אותה אך מי שנפגש אתה לא מפסיק להתפעל

פורסם ב: 20/11/2017 20:28

ד'ר פאינה אל-חוזה-בה. ביואנרגיה והתפתחות אישית. צילום :רונית קיטאי
לפני שנים הוזמנתי ע'י אחת המיסטיקאיות לבוקר נשים בו אירחה בביתה את ד'ר פאינה אל-חוזה-בה. מאחר והיו שם מלא נשים בבית פרטי והן לא הניחו לה במשך שעות, לא הספקתי להתרשם כראוי . חלפו שנים ומאז הספקתי לשמוע עליה נפלאות ולאחרונה פגשתי אותה כאשר התארחה בבוקר שכולו מיסטיקה ובריאות שהתקיים בקניון עופר חוצות המפרץ אאוטלט בחיפה.

פאינה מדהימה בידע ובכשרון שלה לקלוט אנשים וכל בעיה שיש להם היא אומרת להם עוד לפני שהם הספיקו להגיד לה מהי. אישה שהיא תופעה ד'ר פאינה אל-חוזה-בה נשאה את שם המשפחה הקווקזי אלחזובה עד שקבליסט שינה לה את השם לאל-חוזה-בה ומאז השתנה גורלה לטובה. היא עלתה לארץ ב-1990 והגיע לבאר שבע. חצי שנה היתה בדרום הארץ וכבר הגיעה לגור במרכז תל אביב שם שכרה דירה בפינת הרחובות פינסקר-בוגרשוב ומאז היא שם.

היא מטפלת בביו אנרגיה ונחשבת כמורה רוחנית. היא מספרת לי כי היא העובדת עם הולוגרמות קוסמיות. כאשר אני מבקשת הבהרות בתחום היא מבהירה 'אני מכתיבה את הקודים שקבלתי באנרגיה ומכניסה זאת לקלפים שיצרתי והם עושים את העבודה על הצד הטוב ביותר'. .

מגיעים אליה מטופלים וביניהם כאלה הסובלים ממחלות כרוניות, בעיות בכבד, בעיות בקיבה, אסתמה, אולקוס, כליות,מצבים נפשיים, בעיות ילדים ועוד.אומרת ד'ר פאינה אל-חוזה-בה : 'אני מסתכלת על היושב מולי ומאבחנת את מה שמפריע לו רק לפי מה שאני 'רואה'.. לפי זה אני מציירת על דף נייר בהתאם לגוף שנמצא מולי ומשרטטת על הנייר את הבעיות ממנה הוא סובל.

אני רואה את החסימות שיש לו ונותנת לו לאחר הטיפול בעזרת אנרגיה ומגישה לו את הקלפים כדי שיניח אותם על המקומות הכואבים לו. לאחר הטיפול הזה הוא נהנה מהעובדה שקיבל כלים כדי לפעול ולצאת לדרך בריאה יותר שתגרום לו ליהנות יותר בחייו. זו הסיבה שהם יוצאים עם חיוך וחוזרים לטיפולים נוספים עד שהבעיה ממנה סבלו נעלמה כמעט לגמרי'.

ביקשתי לדעת על הקלפים המיוחדים שלה עליה סיפרה לי אחת המטופלות בהתלהבות. מסבירה ד'ר פאינה אל חוזה בה : 'היה לי מטופל שסבל מבעיות קשות ורציתי לעזור לו. בילדותי המצאתי 'מילות קסם 'וכשנזכרתי במילים הללו, רצתי מהר כדי לרשום אותן לפני שאשכח אותן.

להפתעתי כאשר מילמלתי בלב את המילים הללו הוא סיפר לי כי מרגיש כי יש לו אנרגיה נפלאה ולפתע התחיל גם לנשום ביתר קלות .הוא הודה לי על הטיפול שכל כך עזר לו. הוא כמובן לא ידע מה מילמלתי בלב כי זה בעיניי כמו מנטרה. מאוחר יותר כאשר יצרתי את הקלפים, הדפסתי את המנטרות הללו עליהן.

אני מבקשת מהמטופל או המטופלת לעצום את העיניים ולשים עליהם את הקלפים שיצרתי. מתחילה עם קלף אחד בלבד ולכל היותר חמישה קלפים אפשר לשים על הגוף וזה מתוך למעלה משמונים הקלפים שיש בחפיסה. כל אחד בוחר את הקלפים שלו באופן אקראי לחלוטין ושם אותם באיזור הכואב לו וזה משתפר. עם עובדות אי אפשר להתווכח כידוע לכם.

האם צריך את עזרתך בטיפול בעזרת קלפים או שכל אחד יכול לעשות זאת בעצמו?

'בהחלט כל אחד יכול לטפל בעצמו כי זאת גם המטרה אך אנשים עוברים אצלי מספר טיפולים כי בהם עולות טראומות מהעבר ולכן הם רוצים לקבל ממני תמיכה. לאחר שהוקל להם הם בהחלט יכולים לטפל בעצמם במו ידיהם. הקלפים חוסכים זמן והם כלי עצום וחזק כדי לעבוד עם התת-מודע ולצורך ניקוי חסימות שספוגו הרבה שנים. במשך עשר השנים שחלפו מאז יצרתי את הקלפים , אני מרגישה שהשגתי את היעוד שתיכננתי להם.

בנוסף לכך היא מספרת על מטופל שנפטר מ-24 ק'ג מיותרים ממשקלו, ולאחר שסבל עד אז מכאבים. לאחר הטיפול הוא נפטר מהכאבים וכאמור מעודפי המשקל.

מה הקשר בין טיפול בעזרת קלפים להרזייה?

'ההשמנה היא לא פעם כתוצאה מחסימות שאספנו במשך זמן רב. ברגע שהחסימות נעלמות, נושרים מאליהם גם הקילוגרמים המיותרים כי אין 'בלוקים' שצריך להגן אתם על עצמך'.

לפרטים נוספים ד'ר פאינה אל-חוזה-בה טל. 050-3373120

לאתר שלה הקליקו כאן:


www.drfaina.com//www.youtube.com/watch?v=TTKJyhOnp1Q&feature=youtu.be
drfaina.com
ד'ר פאינה אל-חוזה-בה. ביואנרגיה והתפתחות אישית. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   עלי שעבי בן 73 ממג'ד אל כרום שליד כרמיאל...
*   מהחושך אל האור בחג האורים .כך מרגישים...
*   איכילוב Well תציע בדיקת PCR לחוזרים מחו'ל...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים