עמי שריג מזכיר הרנטגן המתאם את היום של MRI בבית חולים 'כרמל', יחגוג הערב את ליל הסדר במצפה עדי בצפון. כתבה וצילמה: רונית קיטאי

עמי שריג (41) מביח'ל 'כרמל' הוא בחור רב כשרונות ומאוד תקשורתי. בלי שום קשר יש לו תקשורת מכל צד שלא תסתכלו. עמי נשוי לנעמה לבית בשבקין העובדת במשרד עורכי דין בעכו ואחותה היא צלמת העיתונות יפית בשבקין. בני הדודים שלה הם שדרן הרדיו צביקה בשבקין ונתן בשבקין שקטף את המיליון ב'הישרדות'.

פורסם ב: 10/04/2017 10:25

עמי שריג מנהלן תפעול במלר'ד (מח' מיון). צילום :רונית קיטאי
הקיבוצניק המקסים נולד בלוחמי הגטאות שהוריו נמנים על מייסדיו. אחותו ,רויטל אלאלוף מתגוררת במצפה שורשים בגוש שגב ועובדת במחלקת הרכש של 'כתר' בכרמיאל. הערב הוא יחגוג את ליל הסדר עם בני המשפחה המורחבת ויגיע לבית משפחת בשבקין, סימה ויעקב בשבקין במצפה עדי. מהצד שלו זה רעיתו נעמה עם ילדיהם נועם שריג בת 12, אילון שריג בן 9 ומעין שריג בת 6.

עמי שריג עובד בביח'ל 'כרמל' מאז 2011 בתקופה שניהלה אותו פרופ' חן שפירא, כיום מנהלת מרחב מחוז חיפה וגליל מערבי וביח'ל 'כרמל'. לפני שלוש שנים הפך למנהלן תפעול במלר'ד (מיון). והוא הקים את משרד מינהלן המיון, תפקיד מערכתי שהחל כפיילוט ולאחר כשנה וחצי קיבל תקן קבוע. מטרת התפקיד שלו היא ריכוז וניהול שוטף של כל מערכות תמיכת הרפואה (צוות סיעודי : אחים/אחיות וצוות לוגיסטי : שינוע מחסנים) בחדר המיון, על מנת לאפשר לצוות הרפואי מתן טיפול איכותי, מיטבי ויעיל לחולים.


במסגרת תפקידו הוא נדרש לגלות את 'צווארי הבקבוק' בתהליכים וניהול ממשקים רבים. למטופלים צריך לתת הסבר על התהליך הטיפולי בחדר המיון, מתן מענה לשאלות ועדכון מידע על השלב הבא בתהליך המיון, והוא עורך מעקב ובקרה אחר השוהים במיון, דואג שתבוצע העברת מטופלים למחלקות השונות ולהרגיע את הקהל השוהה במקום.

לצוות תומכי הרפואי הוא מעניק תיאום ובקרה אחר הגעת יועצים וסניטרים, מתאם מול חדרי הרנטגן והמעבדות. דואג להוריד את העומס המוטל על הצוות הרפואי כדי שלא יצטרכו לעסוק בפעולות שאינן נוגעות בטיפול בחולה, וכן פינוי זמן לרופאים ולאחיות באמצעות ניהול העבודה במיון בצורה יעילה יותר.

להנהלת בית החולים בראשותו של ד'ר אבי גולדברג הוא מעניק תמונת מצב עדכנית של חדר המיון ועדכון בנוגע לאירועים חריגים. תודו שזה לגמרי לא פשוט, אבל מי אמר שהחיים הם פיקניק? אם הם היו כאלה, כולם היו יוצאים מהבית עם ...צידניות. חג שמח והרבה בריאות לכל קוראינו הנאמנים!
עמי שריג מנהלן תפעול במיון. צילום: רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   הקורונה במספרים: מתחילת משבר הקורונה...
*   דיפלומטיה בימי הקורונה: שגרירי נפאל...
*   מדליית זהב לטנ'ק: טכנולוגיה נגד קורונה...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים