טקס 'יקירי חיפה' התקיים הערב באודיטוריום ברוך ורות רפפורט. כתבה וצילמה : רונית קיטאי

ראש העיר חיפה יונה יהב, סגנית ומ'מ ראש העיר תא'ל (מיל) חדוה אלמוג, מזכיר העיר ברכה סלע, אביבה שפיגלשטיין, חגית שנער פרץ, אורנה לופו ,סוהיל אסעד ועוד בכירים בעיריית חיפה וחברי הוועדה לבחירת 'יקירי חיפה' לשנת 2015. הנחה דן כנר ועל החלק האמנותי ירדנה ארזי, חיפאית לשעבר

פורסם ב: 08/07/2015 23:35

ירדנה ארזי שנולדה בקיבוץ כברי והגיעה לחיפה בגיל שנתיים, חלמה בגיל 16 כאשר היתה בשבט 'משוטטי בכרמל' של צופי 'הריאלי' , ובחבורת הזמר של אפי נצר ב'בית רוטשילד' (כיום בית הכט.ר.ק.) כי תשרת בלהקת הנח'ל.

היא פתחה עם השיר 'שהשמש תעבור עלי', והשמש עברה גם על יקירי חיפה , למרות שהיתה זו שעת ערב. הם ישבו בשלושה שולחנות נפרדים זה מזה, ואתם ראש העיר חיפה עו'ד יונה יהב, סגניתו ומ'מ תא'ל (מיל) חדוה אלמוג, מזכיר העיר ברכה סלע ועוד מחברי הוועדה לבחירת 'יקירי חיפה'.

בעת שהוזכר שמו של יקיר חיפה, הוקרן על המסך סרטון שמספר על דמותו ופועלו. בין המברכים יונה יהב, חדוה אלמוג ונציגת היקירים הנבחרים ציפי מנדלמן.אלה הם יקירי חיפה לשנת תשע'ה 2015 ותקצירי הנמקות על-פי החלטת הוועדה לבחירת 'יקירי חיפה'


ד'ר עדה אהרוני

ד'ר עדה אהרוני, חוקרת, סופרת, משוררת בעלת שם בינלאומי, ומרצה לספרות ולסוציולוגיה באוניברסיטת חיפה ובטכניון. הוציאה לאור 28 ספרים אשר מתוכם 9 ספרי שירה וביניהם "שירת שלום" אשר זיכתה אותה בעולם בתואר "משוררת השלום". ד"ר אהרוני כותבת בעברית, באנגלית ובצרפתית. ספריה תורגמו לשפות רבות והם נלמדים באוניברסיטאות רבות ברחבי העולם.

ד"ר אהרוני מאמינה בכוחה של המילה, ומשוכנעת שקומוניקציה של תרבות שלום, יכולה לעזור לרפא את המחלות העיקריות של ישראל והכפר הגלובלי שלנו, כגון: מלחמה, טרור ואלימות. הנושאים: יישוב סכסוכים, פיוס, דו-קיום ושלום, שוויון זכויות לנשים, תופסים מקום נרחב במחקריה, ספריה ושיריה ובפעילותה הנמרצת. על כל פועלה הייחודי, ועל הפרויקטים שלה לקירוב לבבות בין יהודים לערבים בחיפה ובישראל, הוענק לד"ר עדה אהרוני "אות הנשיא שמעון פרס למתנדב 2012".
בשנת 1999, ייסדה ד"ר אהרוני את "עמותת איפלק-הפורום הישראלי והבינלאומי לתרבות השלום".
חיפה עיר הדו-קיום והשלום, נבחרה כמרכזה הארצי והבינלאומי של "עמותת איפלק".

****

השופט (בדימוס) חנוך אריאל

השופט (בדימוס) חנוך אריאל, הצטיין בידע משפטי רב-תחומי, ביושרה, בכושר התמדה, ברהיטות התבטאות בכתב ובע'פ ובחוש צדק. פסקיו מאופיינים באהבת אדם ובדאגה למצוקותיו וזכויותיו.

במשך שנים היה היועץ המשפטי של המוסד לביטוח לאומי בחיפה. היה בין מייסדי חוק הביטוח הלאומי, והפסיקה שהיוותה את הבסיס למשפט הסוציאלי. לאחר מכן שימש כשופט בבית המשפט המחוזי וכיהן פעמיים במינוי זמני בבית המשפט העליון. בנוסף היה מרצה באוניברסיטת חיפה ובמכללת נתניה, בפקולטות למשפטים.

השופט (בדימוס) אריאל הינו אחד מגדולי שופטי הנזיקין שהיו במדינת ישראל. פסיקותיו מחוברות למציאות ולהוויה הישראלית והאנושית. פסקי דינו בתחום הפלילי, מצביעים על כיבוד זכויות נאשמים, המבוססות על הבנה עמוקה לגבי משמעות חוקת החפות והספק הסביר.גם היום, ממשיך השופט אריאל להיות מעורב בהרצאות ולימודי סטודנטים, משמש כבורר וכמגשר, חבר בוועדות ציבוריות ותורם מניסיונו האדיר לחברה ולקהילה.


השופטת (בדימוס) בלהה גילאור

השופטת (בדימוס) בלהה גילאור כיהנה במשך שמונה שנים כנשיאת בית המשפט המחוזי בחיפה. במהלך שנות כהונתה הוכר בית המשפט המחוזי כ"בית משפט מצטיין", מבין בתי המשפט המחוזיים בארץ.בימי נשיאותה של הגב' גילאור, נבנה שיתוף פעולה הדוק ופורה, של בית המשפט עם הקהילה המשפטית בחיפה, על מוסדותיה השונים: לשכת עורכי הדין, פרקליטויות המחוז, הסנגוריה הציבורית והגורמים האחרים.

בזכות הנהגתה של הנשיאה גילאור, ושיתוף הפעולה עם הקהילה המשפטית בחיפה, בלטה מערכת המשפט בעיר, כאי של רוגע גם בתקופות של סערות במחוזות אחרים.כמו-כן, פעלה הנשיאה גילאור, לחיזוק מעמדה של העיר חיפה. היא פעלה רבות להקמת "בית המשפט הכלכלי בחיפה". ניתן להוסיף גם את פועלה ללא לאות, לעידוד מינוי בעלי תפקיד חיפאים ראויים, במינויים מטעם בית המשפט ועוד. בכל הופעותיה הפומביות הייתה הנשיאה גילאור שגרירה גאה ונאמנה לעיר חיפה.

שלמה וול

שלמה וול מתבלט באהבה לזולת, בדאגה וסיוע לנזקקים ובמיוחד לעולים חדשים, להם סייע רבות בשלבי קליטתם בארץ. כמו-כן התבלט בייצוג תושבי שכונת נוה שאנן ושכונת רמות רמז אל מול הרשויות.
מעורבותו המשמעותית של מר וול, החלה לפני עשרות בשנים בעת כהונתו כמזכיר סניף ההסתדרות , בשכונה הגדולה ביותר בחיפה, שכונת נוה שאנן/רמות רמז. בתפקיד זה הצטיין בחריצות רבה וביחסי אנוש טובים אשר אפשרו לו להביא את שרותי ההסתדרות לכלל האזרחים בשכונה.

במשך שנים רבות כיהן שלמה וול כיו'ר ועד שכונת נו"ש/רמות רמז. בתפקיד זה גילה רגישות רבה, תוך שיתוף פעולה מלא עם סיעות מגוונות, גורמים מוניציפאליים, כולל בעיריית חיפה ובעיקר, הענקת שרות מוניציפאלי-ציבורי למאות תושבי השכונה הנזקקים לשירותי ועד השכונה.
כמו-כן מר וול כיהן בתפקידים ציבוריים רבים: חבר בהנהלת העיר, חבר בוועדת המכרזים בעיריית, חבר דירקטוריון אגוד ערים לכבוי אש ועוד.

*****
ד"ר יורם זבה

ד"ר יורם זבה, היה שותף ליצירת שירות המכולות החלוצי הראשון של "צים", אשר מרכזו היה בחיפה. הוא יסד קשרים עם כל המוסדות, הארגונים, העמותות והאגודות הימיות והנמליות של חיפה, כשכולן היוו את המגדלור של הספנות והנמלים בישראל.

ד"ר זבה יצר קשר מיוחד עם נמל חיפה ומנהליו. במשך השנים נאבק בכל הרעיונות להעביר את "צים" למרכז הארץ. בתמיכה מלאה של יו'ר 'צים', אודי אנג'ל, הוחלט להשאיר את "צים" בחיפה ולהמשיך לרכז בה את כל פעילות החברה העולמית. שמה של חיפה הוסיף להתפרסם בכל העולם, כשעל אניות צים מתנוסס בגאווה השם של חיפה, כנמל הבית.

ד'ר זבה בפועלו,תרם רבות למוסדות האקדמיה בחיפה. הוא היה סגן יו'ר חבר הנאמנים של אוניברסיטת חיפה ובגופים המנהלים של הטכניון. גם היום ממלא תפקידים רבים בוועדות המנהלים של מוסדות אלו, כולל עמידה בראש ועדות המשנה שלהן.

ד'ר יורם זבה מכהן כיום כנשיא לשכת הספנות, המאגדת בתוכה את כל החברות והסוכנים מרחבי הארץ, העוסקים בספנות, שהם החזית הראשונה המטפלת בסחר החוץ החיוני של מדינת ישראל.

****

עדנה זרצקי-טולדאנו

עדנה זרצקי טולדאנו, פעלה במשך שנים רבות לקידום השיוויון והשותפות בין תושבי העיר, יהודים, ערבים ואחרים. היא הייתה פעילה בארגוני דו-קיום שונים, החל ב"שותפות מושארכה", עמותה ליצירת דו-קיום בשיוויון ובכבוד ואמון הדדי וכלה ב"תנועת הנשים הדמוקרטית" – נשים יהודיות וערביות, בה היא חברת מזכירות הארצית עד היום. עדנה הייתה מראשוני המנחות של מפגשי הדיאלוג בין יהודים לערבים, והכשירה מורים/ות ומנחים/ות רבים להנחות דיאלוג רב-תרבותי. בנוסף היא הייתה בין הנשים שהטביעו חותמן במרכז הפמיניסטי "אישה לאישה" וב"קואליציית נשים חיפה".

מאז נבחרה למועצת העיר בשנת 2003, הקדישה עדנה את כל-כולה לטובת תושבי העיר: בוועדות הרווחה היא סייעה לנזקקים רבים להשגת זכויותיהם, קידמה הקמת גני ילדים בשכונת הדר ופעלה להקצאת משאבים ושירותים לרווחת השכונות המוחלשות בעיר.

במקביל, פעלה לקידום היחסים בין יהודים וערבים בעיר, כחברת ועדת ההיגוי בתוכנית "חיפה עיר משותפת" מטעם ארגון שתי"ל, וכחברה בפורום הבינלאומי Cities In Transition המאגד ערים המתמודדות עם מצבי קונפליקט.בכל תפקידיה אלו אופיינה עדנה, כפעילה חברתית-קהילתית, פעילת זכויות אדם, אשר עשייתה מושתתת על ערכים אנושיים אוניברסליים, וכיבוד זכויות רב תרבותי.


****


מאגי כרכבי

מאגי כרכבי, פועלת לאורך עשרות שנים, לחיזוק מעמד האישה ולהשגת זכויות נשים בחברה הערבית. כמו-כן פועלת רבות לשותפות יהודית-ערבית, בפעילות הפוליטית והציבורית ולמען הציבור הערבי, בחיפה בפרט ובישראל בכלל.

לאורך עשרות שנים, פעלה גב' כרכבי בזירה הציבורית החיפאית, הן במסגרת המפלגה הקומוניסטית הישראלית חד"ש והן במסגרת תנד'י.

במסגרת פעילותה בתנד'י, ארגנה יחד עם חברותיה, אירועים שונים לרגל יום האשה הבינלאומי, יום הילד הבינלאומי ועוד. אירועים אלה נועדו לקדם את מטרתן העיקרית של מאגי וחברותיה: העצמה נשית ודגש על זכויות הנשים בחברה, וכל זה תוך שמירה לאורך עשרות שנים על קשר יומי, קרוב וחם עם הקהילה בה היא חיה.

כרכבי הייתה שותפה לפתיחתו של גן הילדים הראשון בחברה הערבית בחיפה, בשכונת ואדי ניסנאס, בשנת 1951. היא שימשה בו כגננת ובהמשך כמנהלת וזאת עד פרישתה לגימלאות בשנת 1996.
מטרתו של הגן הייתה לאפשר לנשים בחברה הערבית לצאת לעבודה, מטרה שהייתה חלוצית בחברה הערבית באותה תקופה.לאחר פרישתה המשיכה לסייע להתנהלותו של הגן בהתנדבות.

*****

ציפי מנדלמן

גב' ציפי מנדלמן, מתנדבת למעלה מעשרים שנים במסגרות התנדבותיות שונות. פעילותה מסועפת, מגוונת וענפה ומתפרסת על פני נושאים שונים ותחומים רבים: ארגון 2אחים ואחיות בוגרים2, קליטת עלייה, תוך התמקדות ביוצאי אתיופיה, ארגון 'בני ברית', 2'ג לחייל המשוחר' ועוד.

ציפי מנדלמן מתנדבת שנים רבות בארגון 'בני ברית' אשר שם לו למטרה לדאוג לקהילה, ופעילותו מתבססת על עבודתם של מתנדבים. בעבר שימשה כנשיאת לשכת 'ניצני חיפה' וכיו'ר המועצה האזורית של "בני ברית", אשר רכזה תחתיה כ-13 לשכות פעילות. בתפקידה זה, קידמה תוכניות רבות למשפחות המוכרות למערכת הרווחה כמו: תוכניות לילדים בגיל הרך, למשפחות עולים, מסגרות לילדים בסיכון, מועדוניות טיפוליות המהוות מסגרת תחליפית לבית, לשעות אחה"צ ומוסדות חינוך וגנים בשכונות מצוקה ברחבי העיר. במסגרת זו דואגת הגב' מנדלמן לגיוס משאבים רבם כגון: ריהוט, משחקים לילדים, סלי מזון להורי הילדים ועוד.בתקופת כהונתה כיו'ר, הפעילה את המוקד הטלפוני לקשיש, אותו ניהלה ביד רמה.


******


מוסא עודה

מוסא עודה, הינו איש דת ודעת, מעמודי התווך של העדה האחמדית בחיפה אשר הקדיש את חייו להרחבת הידע אודות האסלאם והעדה האחמדית באמצעות מפעל תרגום הקוראן לשפות רבות, ותרם לקירוב לבבות בין העדה האחמדית לתושבי חיפה.

מוסא עודה, הינו אחד מבני העדה הבולטים, אשר כיהן בתפקידים בכירים מאד בוועד המנהל של העדה, כשהאחרון בהם, דובר העדה ומזכירה הכללי. בתפקיד זה פעל למען הקהילה, בני העדה בפרט ולחברה בכלל.

עודה מחנך כבר דורות והוא נחשב כמורה למופת ,אשר עבד למעלה מארבעים שנים במערכת החינוך, כמורה ומדריך בסימנירים. כיום עוסק מר עודה בתרגום ספר הקוראן לשפה העברית. יש לציין שתרגום זה הינו הראשון בתולדות האסלאם, שבו מוסלמי מתרגם את הקוראן לשפה העברית, וההשקה של הספר עתידה להיות בקרוב בחיפה.פסוקים נבחרים מתרגום הקוראן, כבר ראו אור, והם ערוכים בפני המבקרים הרבים המגיעים למרכז העדה האסלאמית האחמדית בכבביר מידי יום.

****

הילדה פיסטינר

הגב' הילדה פיסטינר הינה עובדת סוציאלית אשר עבדה ברשות הנמלים בחיפה.במקביל לעבודתה פעלה, בהתנדבות במקומות רבים. הילדה פיסטינר, פועלת שנים רבות למען נוער בסיכון, נוער עולה, חיילים משוחררים, חיילים יתומים ועוד.

במסגרת התנדבותה בעמותת 'סיכוי לצעירים', עזרה הילדה לבני נוער רבים בדרכים מגוונות: ארגון ומימון טיולים לבני נוער, עזרה בשכר דירה, עזרה בשכר לימוד ועוד.

בשנת 2006, במלחמת לבנון השנייה פעלה למציאת מקלטים לבני נוער ודאגה להם לארוחות חמות.
הגב' פיסטינר הינה פעילה חברתית, אשר דואגת לחלופי משלחות נוער, לימודי שואה לנערים ועוד. היא מהווה דוגמא ומופת לתושב מעורב בעיר.

***

שמעון ראם

שמעון ראם, עוסק בפעילות התנדבותית המשתרעת לאורך שנים רבות בתחומים מגוונים כגון: חינוך לערכי הציונות, חקר הציונות בעת החדשה, העשרת הידע בתולדות הציונות וארץ ישראל לילדים, לבני נוער ולמבוגרים.

שמעון ראם פעל רבות להקמת המדרשה לתולדות המחתרות ולסוגיות שונות בתולדות הציונות. המדרשה, בסיוע נערות שירות לאומי, פועלת מזה כחמש עשרה שנים בחיפה, ובה מתקיימים מפגשי נוער, והרצאות לחיילים ולמבוגרים בנושאי התהליכים שהביאו להקמת המדינה וצה"ל והנחלת ערכי החלוצים לבני הנוער של ימינו.

שמעון ראם עזר בהקמת המוזיאון לתולדות שכונת נווה שאנן, הפועל בביה'ס 'תל-חי' ומארח תלמידים, חיילים ומבוגרים. המפגשים עוסקים, בהכרת ציוני דרך בהקמת השכונה וכן בתולדות המפעל הציוני.
מר ראם פרסם עשרה ספרים, אשר כולם מיועדים להנחלת פרקים מעניינים מתולדות עמנו וארצנו לדורות הבאים.

****שלום שטמברג

מר שטמברג, ניצול שואה אשר שרד מספר מחנות השמדה וכל משפחתו נספתה.
מר שטמברג תרם רבות לזכרם של הקורבנות היהודים שנספו בשואה. הוא הקים לזכרם אנדרטה בעיירה ביסינגן שנמצאת ליד שטוטגרט בגרמניה.

במשך עשרות בשנים נוהג להרצות בפני תלמידים, סטודנטים בארץ ובגרמניה. הוא נוהג לספר ולתאר את אשר עבר וחווה באופן אותנטי. הוא מחדד לדורות הצעירים את "חוויות השואה" ואת כל המאורעות הבלתי נתפסים שעבר.

מר שטמברג, מוזמן קבוע ע"י ראש עיריית ביסינגן. הוא ביקר מספר פעמים בעיר וראש העיר מקבל אותו באופן אישי, למשך מספר ימים. בימים אלה מרצה מר שטיינברג לתלמידים ולסטודנטים ומספר את אשר חווה בתקופת השואה. הוא עונה לשאלותיהם בסבלנות רבה, תוך שהוא ממחיש בפניהם את המאורעות הקשים.הוא מוזמן לבתי ספר בחיפה, כדי לספר את אשר עבר.

המוטו שמלווה את מר שטמברג הוא: 'לזכור ולא לשכוח' ולכן הוא מנהל בביתו, מוזיאון קטן אשר בו נמצאים כל המסמכים, התעודות, התמונות אשר עוסקים בתיעוד הזוועות אותם עבר.

היה טקס מרשים מאין כמותו ומרגש וכל צמרת המדינה היתה בו. בין היתר היו שם שופטים מחוזיים בהווה ובעבר וביניהם יעל וילנר, רון סוקול, אילן שיף (בדימוס), עו'ד זיו גרובר, ישראל חן מנהל בית המשפט המחוזי בחיפה. על המוזמנים האישיים מאד אצטרך לפרט לכם בכתבה נפרדת...
בשולחן הכבוד מימין לשמאל חדוה אלמוג, יונה יהב, סוהיל אסעד, ברכה סלע. צילום :רונית קיטאי

דן כנר מנחה. צילום: רונית קיטאי

ד'ר עדה אהרוני. צילום :רונית קיטאי

הנשיא בדימוס אורי קיטאי 'יקיר חיפה' מזה תשע שנים ושופט בדימוס אהרון מלמד שופט מחוזי ונשיא ארצי של בית משפט לנוער ויקיר חיפה שהיה בין חברי הוועדה לבחירת יקירי חיפה לשנת 2015. צילום רונית קיטאי

חלק ממקבלי אות יקיר חיפה. צילום: רונית קיטאי

שופטת בית המשפט העליון לשעבר עדנה ארבל חיפאית בעבר, וסגנית ראש העיר חיפה ומ'מ תא'ל (מיל) חדוה אלמוג. צילום רונית

מזכיר העיר ברכה סלע והשופטת בדימוס נאוה ויימן. צילום: רונית קיטאי

יהודה כהן לשעבר מנהל בתי המשפט בחיפה והגליל המערבי וסגנית מזכיר העיר חיפה אביבה שפיגלשטיין צילום רונית קיטאי

יקיר חיפה. צילום רונית קיטאי

פגישה שכזאת. הנשיאים בדימוס משמאל לימין אהרון ברק ואורי קיטאי. צילום רונית קיטאי

השופטים בדימוס מיכל רובינשטיין ואורי קיטאי. צילום :רונית קיטאי

יקיר חיפה הטרי שלמה וול ויקיר חיפה מזה תשע שנים הנשיא בדימוס השופט המחוזי לשעבר אורי קיטאי מימין. צילום רונית קיטאי

מזכיר העיר ברכה סלע ויהודה כהן לשעבר מנהל בתי המשפט בחיפה והגליל המערבי. צילום רונית קיטאי

נשיא בית המשפט העליון לשעבר השופט אהרון ברק ורעיתו השופטת המחוזית לשעבר אלישבע ברק. צילום רונית קיטאי

ירדנה ארזי החיפאית לשעבר מזמרת על הבמה. מימין ד'ר עדה אהרוני, בלהה גילאור, שלמה וול. צילום רונית

עוזיה גליל פוגש חברים .עו'ד פנחס רובין. צילום: רונית קיטאי

מימין חגית שנער פרץ, ראש העיר חיפה יונה יהב , חדוה אלמוג סגניתו ומ'מ וחלק ממקבלי אות יקיר חיפה. צילום רונית קיטאי

מימין לשמאל ד'ר אלי נחמיאס, שלמה אביטן וחברים. צילום רונית קיטאי

מימין לשמאל ד'ר עדה אהרוני, חנוך אריאל, בלהה גילאור, שלמה וול. צילום רונית קיטאי

משמאל לימין מאגי כרכבי, ציפי מנדלמן ומוסה עודה. צילום רונית קיטאי

ראש העיר חיפה יונה יהב, וחלק ממקבלי אות יקיר חיפה. צילום: רונית קיטאי

נשיא בית המשפט העליון לשעבר השופט מאיר שמגר. הארי שבחבורה, בן מזל אריה .צילום: רונית קיטאי

מימין לשמאל יונה יהב, ברכה סלע ושמעון ראם. צילום :רונית קיטאי

ראש העיר חיפה יונה יהב מברך. 'אני המנה האחרונה בערב המרגש' הפגין חוש הומור. צילום רונית קיטאי

ראש העיר חיפה יונה יהב פוגש את האחמדים שנציגם תושב שכונת כבביר בחיפה,קיבל הערב את אות יקיר חיפה. צילום רונית קיטאי

ציפי מנדלמן מברכת בשם יקירי חיפה. צילום רונית קיטאי

מימין לשמאל הנשיא בדימוס אורי קיטאי, יהודה כהן לשעבר מנהל בתי המשפט בחיפה והגליל המערבי עם בתו, רופאת המשפחה ד'ר אורית קסטל , רעיתו אילנה כהן ומומחה לרפואת המשפחה פרופ' חאלד כרכבי שאמו מאגי כרכבי היא יקירת חיפה מערב זה. צילום רונית קיטאי

משמאל לימין מאגי כרכבי, מוסא עודה, הילדה פיסטינר, שמעון ראם, שלום שטמברג. צילום :רונית קיטאי

נשיאת בית המשפט המחוזי בדימוס השופטת המחוזית לשעבר בלהה גילאור יקירת חיפה. צילום רונית קיטאי

עו'ד יהודה כהן שמח לפגוש. מימין רעיתו שופטת בית המשפט העליון בדימוס טובה שטרסברג כהן. צילום רונית קיטאי

נשיא בית המשפט העליון לשעבר השופט אהרון ברק ורעיתו השופטת המחוזית לשעבר אלישבע ברק. צילום רונית קיטאי

נשיא בית המשפט העליון לשעבר אהרון ברק והנשיא בדימוס של בתי המשפט בחיפה והגליל המערבי השופט המחוזי לשעבר אורי קיטאי. צילום רונית קיטאי

מימין לשמאל השופטים בדימוס אורי קיטאי וטובה שטרסברג כהן, xשר שניהם החלו את הקריירה המשפטית שלהם במשרדו של עו'ד רודולף גוטשלק ז'ל, שם עבדו ביחד, חדר מול חדר. משמאלם השופטים בדימוס מיכל רובינשטיין ומאיר שמגר. צילום רונית קיטאי

ראש העיר חיפה עו'ד יונה יהב שידרג את אירוע יקיר חיפה וזכה למחמאות גורפות מכל הנוכחים בערב. צילום :רונית קיטאי

הנשיא בדימוס אורי קיטאי ועו'ד חלי בן ארי לבית בר רב האי. צילום :רונית קיטאי

עו'ד תמי אולמן יו'ר לשכת עורכי הדין בחיפה שהגיעה לאירוע עם בעלה, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית ברמב'ם פרופ' יהודה אולמן. צילום: רונית קיטאי

השופטים בדימוס מאיר שמגר וחנוך אריאל. צילום :רונית קיטאי

ראש העיר חיפה יונה יהב, סגניתו ומ'מ חדוה אלמוג, מזכיר העיר ברכה סלע וחלק ממקבלי אות יקיר חיפה. צילום רונית קיטאי

ירדנה ארזי החיפאית לשעבר מזמרת על הבמה. מימין ד'ר עדה אהרוני, בלהה גילאור, שלמה וול. צילום רונית קיטאי

 
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מפגשים :
*   ניצנים ראשונים להסכם השלום:אגודת...
*   אחה'צ חתמה ראש עיריית חיפה ד'ר עינת...
*   שרת התפוצות עומר ינקלביץ' ערכה היום...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים