ברכות לרונן נודלמן שמונה כמנהל החדש של מחוז חיפה וגליל מערבי של 'כללית'. כתבה: רונית קיטאי. צילום. משה בוכמן

רואה החשבון אלי כהן יוצא לדרך חדשה מחוץ ל'כללית', ולכן היתה זו הבחירה הטובה ביותר שאפשר לחלום עליה.כך מונה רונן נודלמן כמנהל החדש של מחוז חיפה וגליל מערבי. הוא ידוע כמצטיין בכל תחום בו פעל ב'כללית' ונבחר לתפקידו ע'י מנכ'ל 'כללית' פרופ' אהוד דוידסון

פורסם ב: 19/02/2019 12:12

רונן נולדמן. צילום: משה בוכמן
ניהול מחוז חיפה וגליל מערבי, הגדול בארץ מופקד מעתה בידיו של רונן נודלמן, אשר משלב ניסיון רב שנים בתפקידי ניהול בכללית והיכרות טובה עם המחוז.

רונן נולדמן תושב רמת ישי, נשוי ואב לשלושה ילדים הוא בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במינהל מערכות בריאות, אותו סיים בהצטיינות. הוא דוגמה למי שעשה את כל הדרך ב'כללית'. מי שהחל את דרכו במחוז חיפה וגליל מערבי ב'כללית' בשנת 1999 ככלכלן, היה שותף ליוזמה פורצת דרך בזמנו להקמת יחידת הביזור במחוז.

בהמשך, היה עוזר מנהל המחוז דאז, מנהל אדמיניסטרטיבי במינהלת אשר שבגליל המערבי ואז קודם לניהול אדמיניסטרטיבי של 'כללית' במחוז הצפון ובהמשך ניהול אדמיניסטרטיבי של מחוז ירושלים, תפקיד אותו מילא עד לפני כשנה. אז שב למחוז חיפה וגליל מערבי כמנהל אדמיניסטרטיבי. עתה, לאחר שמנהל המחוז אלי כהן החליט לצאת לדרך חדשה מחוץ ל'כללית', במסגרת השוק הפרטי, נבחר רונן ע'י ידי דירקטוריון כללית כמנהל המחוז.

המחוז עליו מופקד מעתה רונן נודלמן נחשב כניהול אחת מהגדולות בארץ, עם קרוב ל-750 אלף מבוטחים, בפריסה גיאוגרפית גדולה מישובי חוף הכרמל בדרום ועד ראש הנקרה בצפון, כולל ישובי הגליל המערבי וחלק מישובי העמק, כמו יוקנעם וקרית טבעון וכמובן חיפה והקריות.

השירות ניתן ב-220 מרפאות אם של 'כללית' ועוד מאות מרפאות עצמאיות, בהן מתקבלים המטופלים במרפאה הפרטית של הרופא, ללא תשלום נוסף. בנוסף לכך פועלים במחוז שני מרכזים רפואיים גדולים: 'לין' ו'זבולון' במתכונת ייחודית שמאפשרת ביצוע אבחונים, טיפולים וניתוחים המבוצעים כרגיל רק בבתי החולים, ע'י צוות מומחים משולב עם בתי החולים, כאשר המחוז פועל במתכונת מרחבית, בשיתוף עם בית חולים 'כרמל', תוך רצף טיפולי החשוב לבריאות המטופלים.מדובר בניהול אחת ממערכות הבריאות הגדולות באיזור ובארץ, שכן תקציב המחוז הינו בהיקף של כ-4.5 מיליארד ש'ח וצוות הכולל למעלה מ-3,300 עובדים ועוד אלפי רופאים עצמאיים וספקי שירות רפואי.

אומר רונן נודלמן:' קהל המטופלים והמטפלים הינו הטרוגני וכולל את כלל צורות ההתיישבות: ערים, כפרים, קיבוצים ומושבים עם ייצוג לכלל המגזרים. איפיון זה מהווה אתגר ניהולי גדול ויש חשיבות בהתאמת השירות לצרכים השונים.האתגר גדול עוד יותר כי מדובר באיזור פריפיאלי עם כל האילוצים הנובעים מכך: מחסור ברופאים, בתשתיות, תחלואה גבוהה, אוכלוסיה מבוגרת בחלק מהישובים ועוד.

עלינו לתת למטופלים שלנו שירות איכותי, נגיש וזמין, לא פחות ממה שמקבל תושב איזור המרכז ואף מעבר לכך", מדגיש רונן ומבקש להודות לאלי כהן, המנהל היוצא על כי הוא מוסר לידיו מחוז מצויין. "המשימה היא להמשיך בהישגים אלה ואף למקסם אותם. לשמחתי, יש כאן צוות מעולה במטה ובשטח ויחד נוכל לשפר עוד ועוד את השירות למטופלים'.
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור בריאות :
*   בבי'ח 'בני ציון' בחיפה בוצע לראשונה...
*   השבוע בבי'ח 'כרמל'. כתבה: רונית קיטאי...
*   נפתח המוקד המשותף של משרד הבריאות...

אינדקס אתרים  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים