המיסטיקאית ריקי קיטרו יוצאת עם תחזית לשנת 2012 ומפחידה לא מעט...

לדברי ריקי קיטרו היורו יירד והדולר יתחזק. מי יבגוד בקרן פלס? מי תחזור לארץ לאחר גירושיה? בר וליאו פרק ב'? ביבי יפרד משרה, אהוד ברק יפרד מנילי, אילנית לוי תחזור לאייל גולן , ועוד. שבו היטב כי התחזיות לא קלות לקריאה... גם לא לשמיעה ...

פורסם ב: 12/01/2012 16:01

'השנה הקרובה תהייה אמנם שנה קשה אך העולם לא ייחרב כמו שחזו בני המאיה ועוד מיסטיקנים אחרים בארץ ובעולם. השנה יתרחשו הרבה אסונות טבע, שריפות ענק ישתוללו בארץ ובעולם, גלי צונמי עכורים ,כאילו אלוהים עושה סדר בכדור הארץ. את גלי הענק אני רואה כמשהו מטפורי, פיזי - סימבולי של כוחות הטבע שמטהרים את הרוע מהעולם ועושים בו סדר חדש. שנת 2012 היא אינה שנת חורבן וכליה, אך היא תהיה קשה מאוד ויהיו אסונות בקנה מידה רציני. למרות שכך, שנת 2012 תהייה טובה יותר ממה שחושבים, אם כי ייתכן מאוד שהאנשים בעולם כבר התרגלו לקושי.

בארץ:

מבחינה חברתית: זרם חדש ביהדות. מלחמות חורמה בין דתיים לחילונים שהתחילה ב- 2011 תתחזק מאוד השנה. תהיה החמרה והקצנה גם בחצרות הרבנים וזה יגיע לטירוף של ממש עד כדי שנאה תהומית. חלק מהמלחמות יהיו בגלל חוקים מטומטמים ובגלל כסף. יהיו לכלוכים, איומים, ניסיונות פגיעה ברבנים ואפילו אני רואה עוד שלושה רבנים שילכו מתוכם אחד שירצח.

האלימות החברתית תגבר במדינה ותגיע למצבים קיצוניים חסרי תקדים. 'צדק חברתי' יתפוס תאוצה ואז זה יידעך. בתוך המערכת של 'צדק חברתי' יש מלחמות מטורפות בינם ובין עצמם ומנגד תקום תנועה חברתית חדשה שממנה יצא מנהיג חדש לאומה. רמת הגירושים עולה בארץ, רמת האלימות גואה ומכת הסמים גוברת. נפט יימצא בארץ ותתגלה בעיה בכור הגרעיני.


מבחינה פוליטית, צבאית: ישראל תשתתף בהשמדת הכור הגרעיני באירן יחד עם ארה'ב ובריטניה. חזיתי זאת לפני חמש שנים והשנה זה יקרה, בעוד שבעה חודשים לערך. יהיו כמה כורים גרעיניים שיפגעו. מדינות ערב ינסו להתאחד ובמקביל יתרחשו אצלם אסונות רבים. האיסלם ינסה להרים את ראשו על כל העולם ויקבל מכה קשה.

משהו מוזר יקרה בישראל, כאילו נחזור למלחמות של שנות החמישים עם כל הקידמה הצבאית, תהייה מלחמה כמו שהייתה במלחמת העצמאות. אני רואה מחבלים מסתננים גם מירדן, מלחמת כנופיות כמו הפדאיון, סכינאות ואפילו בקבוק מולוטוב ייזרק. כל עיר תשמור על עצמה כמו בתקופת 'חומה ומגדל'. אנחנו לא ערוכים למלחמה עם ארצות ערב שפונים נגדנו. הרמטכ'ל בני גנץ יוכיח את עצמו כבחירה צבאית נכונה, אך לא נראה שהוא יסיים את הקדנציה שלו.

כמות מטורפת של מטוסים יפלו ברחבי העולם, חמישה מטוסים נופלים בישראל מתוכם שני מטוסים של חיל אוויר. צה'ל יכנס ללבנון ולעזה. אני רואה את עזה נשרפת כולה אבל לבנון תשמור על ריבונות עצמאית. ישראל תתקוף ותגיע עד סוריה. אסאד לא יחיה ונראה כאילו שהוא יתאבד. רצח עם בסוריה ממשיך להיות עקוב מדם. הפת'ח ירים ראש ותהיה מלחמה גדולה ביניהם לבין החמאס. יהיו רציחות בין מנהיגי החמאס, ביניהם לבין עצמם והשבועות הקרובים יהיו עקובים מדם. בלבנון,

נאסרללה לא יחיה,וזה יקרה בעוד שנה וחצי מעכשיו. אחמדינג'אד לא יחזיק מעמד הרבה זמן ולא יחיה. יהיו שערוריות באירן, פיגועים ושינויים מטורפים. השלטון יתחלף שם זה יקרה בין שנתיים, לשלוש וחצי שנים. מנהיגים מוסלמים ברחבי העולם יפגעו מהאנשים שלהם. השלטון בלוב ישתנה ויקום מנהיג חדש.במצריים יקרו אסונות איומים. תהיה שם מהפכה מטורפת ויהיה ניתוק יחסים עם ישראל, אבל לא תפרוץ מלחמה אתם. ישראל תהיה השנה מאוד מבודדת. בירדן בית המלוכה השולטת תחטוף מכה. המלכה ריינה תיפגע והשנה יתחיל שם תהליך שיגרום במשך הזמן להחלפת השלטון ממלוכה לממשלה שלטת.

שמעון פרס יישאר נשיא המדינה אבל יהיה בסכנת חיים. שערוריות בבית ראש הממשלה. ביבי נתניהו ייפרד משרה ואהוד ברק ייפרד מנילי. ביבי נתניהו פורש מתפקידו. הוא יחטוף השפלות ועלבונות מכולם, גם מהעולם. הוא יחווה בגידה רצינית מהמפלגה ומהמערכת שלו. מנהיג חדש יקום, יותר נכון מנהיגה חדשה תיקח את המושכות המדיניים לידיה. שלי יחימוביץ ומפלגת העבודה יעמדו בראשות הממשלה. אציין עוד כי את הנבואה הזאת אמרתי כבר לפני עשר שנים וציינתי שמפלגת העבודה תזקוף ראש. אהוד ברק ינסה לפגוע בשלי יחימוביץ, אבל בסוף הוא יצטרף אליה. מפלגת קדימה מתפרקת בצורה הכי מכוערת.


מבחינה כלכלית: ערוץ 10 ייסגר ויפתח במהדורה חדשה ועוד ערוץ אחר שייפתח. הממשלה תנסה לסגור לעיתונאים את הפיות ולא תצליח כי תהיה התקוממות רצינית. יהיה ייסוף של השקל. הממשלה תנסה לשים עלינו כל מיני גזירות, זה יקרה בחודשים פברואר-מרץ 2012 ומיד אחר כך, בחודשים יוני-יולי יבטלו הגזירות. ישראל תעבור את המשבר העולמי בצורה טובה יותר משאר העמים. במשך השנים האחרונות החזיקה ישראל מעמד טוב יותר מאחרים שחוו קריסות כלכליות קשות. בתחום הנדל'ן מחירי הדירות לא ירדו, תהיה התחלה של בניה חדשה אבל יהיו משברים ואנשים יפלו.

מבחינה תרבותית: התיאטרון בארץ יחזיק מעמד. נועה תשבי חוזרת לארץ לאחר גירושיה. נינט טייב ויהודה לוי חווים קשיים, משבר ובלגן. קרן פלס ונועם טור יתחתנו, אחר כך היא תגלה שהוא בוגד בה. מאיה דגן תתחתן. ליאור אשכנזי שהתחתן השבוע יחזיק מעמד בנישואיו אבל עם הרבה שערוריות. בר רפאלי תמשיך להיות כוכבת .היא וליאו חוזרים ויגיעו לחתונה. בר שתתחתן שלוש פעמים, תגלה שהיא בהריון, תתחתן ותתגרש. איגי וקסמן ועתי שולדר יישארו ביחד אבל לא להרבה זמן. אילנית לוי ואלירז שדה לא יישארו ביחד, הם ידברו על נישואין, יש הריון אבל היא תגלה שהוא בוגד בה. אילנית לוי תחזור לאייל גולן בעקבות מחלה.

בעולם:

יהיו אסונות גדולים הקשורים למקומות מים גדולים כמו הנילוס במצרים, היאנג-צ'ה בסין והגנגס בהודו. הרי געש יתפרצו ואיים ייעלמו. רעידות אדמה יקרו כל חודש וחצי, 3 מהן תהיינה גדולות בחו"ל. הראשונה תהיה בעוד 4 חודשים, השנייה תהיה בעוד 7 חודשים והשלישית תהיה בעוד 9 חודשים. יקרה אסון בבנין האו"ם. רוסיה נענשת במחלות קשות, אסונות וגזרות. האסונות יהיו במונומנטים עולמיים, אסון ב-'דה נידל' (המחט) במצרים, פריז ואנגליה. אסון בלונה פארק בארה"ב ובאנגליה. סה"כ יהיו 15 אסונות חלקם בגלל תחזוקה לקויה. יהיו פיגועים ברמות שלא קרו בעבר.

שנת 2012 מפתיעה. למרות שהאנשים מתקדמים קדימה. אוטובוסים מתהפכים, מרצחים ומפגעים, פצצות כמו מלחמת גרילה, העולם חוזר אחורנית והרבה דברים יאפיינו את הים חטיפות של ספינות, פירטים בים ומלחמה בלב ים, נפטון כועס. חמשה מנהיגים יסתלקו מהעולם. צרות בבית הנשיא סרקוזי בצרפת, מערכת היחסים עם אשתו תעלה על שרטון, יהיו שם בעיות ואני רואה את הנשיא סרקוזי מחזיק בליבו. אני רואה פרעות באנגליה ואנטישמיות גואה בגרמניה. שם הנאציזם ינסה להרים את הראש ולפגוע ביהודים ואני רואה אסון בארה'ב. אני רואה 15 ממשלות בעולם שמתחלפות השנה. פרסי נובל יהיו מוזרים השנה, שערורייה בטקס האוסקר, שריפות ענק ישתוללו ברחבי העולם ובארה'ב במיוחד, בהוליווד ומאליבו. מפלצת חדשה תתגלה באגם לוך-נס בסקוטלנד. יהיו שמועות שחלקן נכונות, וככל הנראה יש שם משהו עלום שיתגלה.


מבחינה חברתית: האנטישמיות תגבר בעולם, יפגעו בבתי כנסת ויחוללו בתי קברות של יהודים, וממשלות יצטרכו להתערב כדי להפסיק את הפוגרומים. מחלות שחשבנו שנעלמו מהעולם, יחזרו ובגדול. סוג חדש של סרטן, פיתוח חדשני בנושא לב, הסארס חוזר והפרה המשוגעת,אני רואה סכנה בהולנד הם יחטפו מכות קשות ואת הפרה המשוגעת הכי קשה. גם מחלת הפה והטלפיים תחזור. תרופה חדשה נגד נזלת והצטננות תגרום לאסונות.


מבחינה פוליטית, צבאית: מלחמת מפרץ חדשה. יהיו 15 מלחמות ברחבי העולם מתוכן שלוש מלחמות קשות מאוד. כמות מטורפת של מטוסים נופלים ברחבי העולם בגלל תקלות ותאונות בקנה מידה מטורף. סין וארה'ב יהיו ביחסים מוזרים ויש מגמה של שינויי מערכות יחסים בעולם בין אימפריות ומדינות גדולות. יפן מתפרקת והממשלה מתחלפת וגם בסין. שינויים גם בקוריאה שם יהיו רציחות איומות לאחר מות המנהיג שלהם. יש מגמה עולמית למנהיגי האיסלם, שינויים והקצנה והם יחטפו מכה רצינית ממדינות העולם. יהיו ניסיונות פגיעה במנהיגים האיסלמים מצד העולם כולו ומתוך אנשיהם.

אני רואה את שגרירויות ארה'ב בעולם נסגרות בבת אחת, ליום אחד, ייתכן בגלל אבל. יהיו שינויים בנשיאות ארה'ב והמפלגה השולטת תתחלף. אובמה לא יבחר לנשיאות בפעם השנייה ואני רואה שינסו לפגוע בו. יהיו שינויים בממשלות העולם ותנועות גדולות משתנות בסין, יפן, לבנון, סוריה, מצרים, קוריאה, ארה"ב, בקובה תהייה מהפכה, ברוסיה יהיו שערוריות רבות, תהיה מהפכה, ינסו להרעיל את פוטין ותהיה מלחמה בין אוליגרכים ורצח. באופן כללי השנה מאופיינת באלימות כלפי מנהיגים בעולם.

מבחינה כלכלית: אין בשורות טובות לעולם, יהיו שינויים במגמת המטבעות ובהמשך היורו ירד והדולר יעלה ויתחזק. יהיו משברים כלכליים במיוחד באירופה ובארה"ב. ממשלות יפלו, יהיו בעיות ביוון, קוריאה ומשבר בצרפת ובלגיה. בארה"ב הכלכלה תתאושש אך אחר כך תחטוף מכה ויהיו שם משברים כלכליים קשים. בקובה יהיה מהפך.

מבחינה תרבותית: שחקני קולנוע רבים גם בארץ וגם בעולם ייצאו מהארון. פרס אוסקר מוזר יינתן כנראה לישראלי. פרס אוסקר מצחיק כזה, מיוחד. הנישואים של הנסיכים וויליאם וקייט באנגליה לא יחזיקו מעמד אבל זה יקרה אחרי שהיא תלד לו שני ילדים, אני חוששת שיהיה סיפור חוזר כמו של דיאנה. שנת 2012 תהיה שנה של תאונות מוזרות, פיזיות וניסיון לפגוע בכוכבי קולנוע. בריטני ספירס והנישואים החדשים לא יחזיקו מעמד, היא שוב תיעצר. לידי גאגא תחווה ניסיון פגיעה על ידי מעריצים וגם היא תיעצר. פיל קולינס יהיה חולה.

אדל הזמרת שפרצה לחיינו ב- 2011 תמשיך לחוות הצלחה, היא תתחתן, תתגרש ותצא מהארון. מדונה שוב תתחתן. ג'ראר דפרדיה ישנה אזהרת סכנה לחייו. בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי לא יישארו ביחד. אנג'לינה נמצאת בסכנת חיים עקב תערובת של מחלות כגון סרטן ואיידס והיא תאושפז.

ספורט:

הספורט יאופיין בהישגים גדולים לבני האדם, למרות שהעולם יצעד אחורנית. האולימפיאדה ב2012 תהיה בעייתית ויש סיכוי לביטול למרות שבלונדון נערכים לקראתה. אני רואה פרעות באנגליה, אסון, כאילו האולימפיאדה לא תתקיים מצד שני אני רואה כאילו הרבה אסונות צפויים שם'.

הערה חשובה : בכל שאלה יש לפנות אך ורק לריקי קיטרו עצמה. נא לא לכתוב לנו מכתבים דרך מערכת אתר 'רינונים' כי לא נוכל להשיב לכם על פנייתכם . למערכת שלנו אין לנו כל קשר או אחריות לתחזית זו או אחרת. הטלפונים של ריקי קיטרו כפי שנמסרו על ידה :
054-4265974

052-6647054
שלח לחבר להדפסה

כתבות נוספות במדור מיסטיקה :
*   הנומרולוגית זיוה אלקיים עבדה בבנק...
*   ליאת וויסקופ עוסקת בתיקשור מאז ילדותה...
*   הכירולוג (קורא בכפות הידיים) דב (דובי)...

הגדלת תמונות ספרי בריאות
אינדקס אתרים משכנתא
תוספי תזונה  
SSD בניית אתרים

הוסף למועדפים